Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

AO yardım

Zetes

Öne çıkan mesajlar

Herkese selam. hemen anlatayım.
oyunu çektim karakter yarattım paşa paşa oynuyodum. bugun girerken login yerine patch geldi. iyi dedim patchleri de çektim. login oldum hooop welcome to test server! ben atlantean da oynuyodum. artık dimensionda serverları da göremiyorum. ne zaman clienti açsam patch çekiyo ve test servera bağlanıyo direk. bi yardım edin patiler çok müşkül durumdayım. (oyun da sarmıştı arklarla oynuyodum ühüü :([signature][hline]oradaydılar, şimdi heryerdeler...
Sosyal ağlarda paylaş

daha oncede basima gelen bir sorun. Eger bir networkten baglaniyorsan networku disable edip tekrar enable etmen durumu cozecektir. ev arkadasimla oynarken ayni problem ile karsilastik her seferinde networku disable atti ve enable ettiginde oldu. Ancak sonunda oyunu patch etti. Oyun patch edildikten sonra tekrar live servera nasil baglanilacagini bulamadik ( daha dogrusu bulduk ancak bizde ise yaramadi) ve tekrar install ettik. Tekrar install ettigimizde yine patch cikti test server icin. Networku disable ettik ve enable ettik tekrar, su anda sorunsuz calisiyor.

ingilizceleri icin:
My client keeps connecting to the test server.

This can occur when an Internet connection is shared using Windows Internet Connection Sharing (ICS). Disabling and re-enabling the connection should correct it.

Go to Control Panel -> Network Connections. Right-click the connection and click Disable, then right-click the connection again and click Enable.[signature][hline]Leila Kanz, Captain of Scorpion Class Battleship
"Resistance is futile!"
http://under-the-runes.deviantart.com/
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...