Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cuma

masa

Öne çıkan mesajlar

yakaladım itoğlunu götünü köpek kapmış 10 gün saklanmış bi yerlere. aksaya aksaya bişi yok gibi geri geldi.

bostanlı veterinerde dikiş attırdım ve gece kaldı ama eve alamadığımdan sokakta gene. umarım mikrop fln kapmaz sokaktan.

https://photos.app.goo.gl/ED1jA3gyaaR6KaTH6

soldan sırılıp deri fln kalkınca hayvanın göt sağa kaymış. sağ bacağa bol paçalı pantolon giymiş gibi duruyor. ona artık çözüm yoktur sanırım?

Sosyal ağlarda paylaş

• 5 hafta sonra ...

dikişini 2. kez açınca kadının biri zilimi çaldı sizi kediyle yürüyüş yaparken görüyordum ben bunu iyileşinceye kadar eve alıcam ama yaklayamadım "saldırıyor" dedi. (hayvan tırsmış kaçıyo altı üstü)

neyse çağırdım kedi kutusuna gir dedim girdi, evde yeğenler vardı hiç telefon fln almadan kadına teslim edip geri çıktım şimdi 3 hafta oldu kedi ortada yok ? 

Sosyal ağlarda paylaş

On 06.02.2020 at 20:35, LethE dedi ki:

yerini yurdunu bilsem sorardım + eve alamadığım kedinin sahibiyim de diyemem zaten kadın en aızndan evine almış..

ama özledim keratayı gelse omzuma çıkıp yatsa gene

Ahh abi ya. Apartmandan birilerine filan sor, peşine düş kedinin. Biri alacak sahiplenecem diye kediyi evinde alıkoyacak. Dışarıdayken normal bir kedi gibi yaşıyor en azından. Kediyi azıcık düşünüyorsan ara bul kadını, eve kapatılmasına müsade etme. Bu şekil devam edersiniz. Veteriner vs ihtiyacı olursa da destek olursun hayvana.

Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...

spacer.png

Cumanın keyfi yerinde, giriş katına taşindiğimizdan beri eve girip çıkıyor. Bazen eve yabancı kediler giriyor, onları kıstırıp dövüyor. Sadece tekgözlü kediye arası iyi, beraber takılıyorlar. Fotoğraflarını ekliyorum.

5 gün önce tekgözlü beyaz kediyi hapşururken görmüştüm, çok sık hapşurması dikkatimi çekmişti. 

3 gündür de cuma çok sık hapşuruyor. Çok sık dediğim günde 40-50 kere filan. İnternete baktim kimisi çok tehlikeli bir hastalığın habercisi olabilir demiş kimisi de alerji nezle vs gibi bir şey olabilir demiş.  
Napsam götürsem mi veterinere?

masa tarafından düzenlendi
resim ekledim
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...