Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Witcher 3: Wild Hunt #2

Sam

Öne çıkan mesajlar

noddle said:

Gwent online oynanabiliyor mu?

Tabletop Simulator diye bir oyun var, ona Gwent modu yapılmış sanırım. Ne kadar başarılı bilmiyorum, denemedim, ama güzel diye duymuştum. Onun dışında yok, birkaç site unofficial flash oyunu vb. şeklinde yapmış ama CDPR kaldırmalarını istemiş, mecbur kaldırmışlar teliften.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
abi 130 saate dayandım.

oyuna aşık oldum ya.

dün malum sahneyi yaşadım, isle of mists'de. ulan nasıl iyi bir sahneydi. manly tears shed shed shed yani.

expansion'ı yükledim ama henüz başlamadım, bugün base game'i bitiriyorum.

hiç bitmese keşke, her 6 ayda bir yeni bi expansion çıkarsalar.

neyse bitsin de öyle yazcam review.
Sosyal ağlarda paylaş

uzun zamandır box edition oyun almıyordum, valla base game bitsin gidip sırf odamda sergilemek için alıcam.

bir oyun bu kadar mı güzel olur lan.

milim milim emek harcanmış her yerine. önemli questlerin bir bölümünü yazan ablayı da linkedin'de buldum, mesaj atıcam öpüyorum her yerinden rüştü diye.
Sosyal ağlarda paylaş

abiler oyunda bir yerde takıldım.takıldım demiyimde taraf seçecem daha çok

şimdi bu bataklık cadıları hapsolmuş druidin ruhunu kesmemi istedi.lanet falan diyerek aynı şeyi druid de istedi cadılar güvenilmez çoçukları yiyor falan bırak yardım ediyim diyor? kime inanacam lan ben? hangisi doğru yol? gerçi cadılarla irtibata geçtiğimiz köyde çoçukların olması kıllandırmadı değil cadılar hakkında ama doğru taraf neidr abi?
birde bu kanlı baron görevi veleni araştırla kaldı ne yapmam lazım?? galiba bu görevle(cadılı görev) alakalı bişeyler olacak ama??

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...