Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Witcher 3: Wild Hunt #2

Sam

Öne çıkan mesajlar

Mortis said:

nienna said:

bu toxicity işini hiç anlamadım. hep dps tree gittiğim için. bir iki sign upgrade yaptım sadece. kansız çözüm için delusion falan. nedir toxicity. bi de stamina yanında üç tane çubuk var. büyü için mi kullanılıyor acaba.

bi de novigrad questleri ne zaman bitecek.

dandelion'u kurtarmaya gidiyorum. "çok az kaldı" gibisinden yazabilirsiniz. bloody baron ve bataklık questlerinden sonra baydım o kısımlarda biraz. bi o bard karının şarkısı güzel sahneydi dizi gibi. tam orda kaldım.

daha oyunun yarısına gelmemişin heh

oyun bitmesi de sehir ici gorvleri bitsin :D
Sosyal ağlarda paylaş

whoreson

whoreson denen son of whore'u geberttim. ama öyle cutscene ki, resmen "senin öfkeye kapılmanı sağlayalım anlık gazla direk öldür ilerde gidişata etki etsin keşke öldürmeseydim diyesin" diye yapılmış gibi geldi. ama dayanamadım. kadınları harcamış, ciri'ye küfür etmiş öldürmeye çalışmış. geberttim iti. sonunda skellige geldim. tekrar güzelleşti.

Sosyal ağlarda paylaş

oyundaki ilk saatim, kontrollere alışamadım nedense. combat yapmayı geçtim, at sürmek filan da baya sıkıntı, karakter olmadık yerlere girip takılıyor filan. daha şimdi yol üzerindeki ilk side questimi yaptım, adamın karavanı saldırıya filan uğramış filan, kayıp olan ufak kutusunu bulup questi return etmeye gittiğimde adam atına bindi kaçtı ve herifin 3-4 defa dibine girsem de at üzerinde kılıçla vurmayı başaramadım adama. sonra quest fail oldu tabi eleman kaçtığı için. cidden çok farklı yav diğer oynadığım oyunlara göre, gerçekçi olsun diye delay filan koymuşlar olmamış.
Sosyal ağlarda paylaş

İkinin kontroller 3 ile aynı değil mi ya, combat da benziyor bence, ben hiç yabancılık çekmedim. 1 ile 2 arasında dağlar kadar fark vardı, 2 yi ilk oynamaya başladığımda beni sağlam biçtiler.

3 de parry olayı harika, oka parry atıyorum atana geri dönderip 2 misli vuruyor euhaue birde ok atanın önüne adam alıp dövüşürseniz kendi adamını arkadan vuruyor oda güzel.

At üstüne savaşırken at korkmaya başlayınca Axii atabiliyormuşsunuz onu ÇOOOOOK geç öğrendim ya :(
Sosyal ağlarda paylaş

kami said:

oyundaki ilk saatim, kontrollere alışamadım nedense. combat yapmayı geçtim, at sürmek filan da baya sıkıntı, karakter olmadık yerlere girip takılıyor filan. daha şimdi yol üzerindeki ilk side questimi yaptım, adamın karavanı saldırıya filan uğramış filan, kayıp olan ufak kutusunu bulup questi return etmeye gittiğimde adam atına bindi kaçtı ve herifin 3-4 defa dibine girsem de at üzerinde kılıçla vurmayı başaramadım adama. sonra quest fail oldu tabi eleman kaçtığı için. cidden çok farklı yav diğer oynadığım oyunlara göre, gerçekçi olsun diye delay filan koymuşlar olmamış.

movement cok kotu oyunda. geraltin sanki hic agirligi yokmus gibi haraket etmesi vs. ata binis inis olaylarida bazen sac bas yoldurabiliyor.

heleki oyunun ilerleyen kisimlarinda acilan malum karakterin kontrolu geraltinkinden daha da kotu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...