Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Witcher 3: Wild Hunt #2

Sam

Öne çıkan mesajlar

Bütün hafta sonunu gömdüm hala doymadim. İlk inn deki gwent cardlarini satin almadan white orchard questlerini bitirmeyin yoksa innkeper ortadan kayboluyor ve collwct em all questi tamamlanamiyor. Gerçi pcye durumu kurtaracak bi patch gelmis galiba ama ps4 için hala bir çözüm yok.
Sosyal ağlarda paylaş

doğru düzgün exp anca main questten geliyor. Başta zor lvl atlanıyor hakkaten ama lvl dışında explore ile progressi güçlendiriyorsun (bulduğun recipelar lvl3 te 2 çeşit bomb bulmuştum ben mesala, bulduğun powerstonelardan aldığın skill pointler, craft için materyaller vs.) yani explore a devam et sonra main queste dön biraz hızlıca lvl atlanıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

explore'dan tam olarak nasıl exp geliyor? soru işaretlerini keşfettiğimizde mi veriyor exp'i?

yok ya explore ettiğin birşey pek xp vermiyor 20-30 fln moblarda 2-6 arası veriyor zorluğuna göre. Başlarda o yüzden çok zor lvl atlanıyor sonra main questte ilerliyorsun her cutescene de 600 600 exp veriyor falan.

Yani şuan ki lvl'ın için amaç exp ise side questler tek yol.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

ya 2-3 tane yaptım 30 exp falan verdi 15 dk uğraştığım şey, o da işte 10% a falan denk geliyor. neyse biraz daha vakit ayırayım, hep böyle kısa sürelerde oynamaya çalışıyorum. oturaklı bir şekilde bakamadım.

?'lerden Hidden Treasure (notu okuyup, hazineyi bulduğunda), Monster Nest (nesti patlattığında ve bazen nestten çıkan son mobu kestiğinde) ve Abandoned Site (liberate ettiğibde) veriyor XP.

Guarded Treasure'da, koruyan mobu kesersen veriyor biraz.
Sosyal ağlarda paylaş

Gangren said:

bingildak said:

ya 2-3 tane yaptım 30 exp falan verdi 15 dk uğraştığım şey, o da işte 10% a falan denk geliyor. neyse biraz daha vakit ayırayım, hep böyle kısa sürelerde oynamaya çalışıyorum. oturaklı bir şekilde bakamadım.

?'lerden Hidden Treasure (notu okuyup, hazineyi bulduğunda), Monster Nest (nesti patlattığında ve bazen nestten çıkan son mobu kestiğinde) ve Abandoned Site (liberate ettiğibde) veriyor XP.

Guarded Treasure'da, koruyan mobu kesersen veriyor biraz.

nest patlama bombası için hatta çoğu bomba elixir vs. için ben ingrident eksikliği çekiyorum. herb fln da sürekli topluyorum. sizde de var mı bu sıkıntı? eksik olanları npc'den fln mı alıyoruz. o kadar temizledim patlatamadım kaç defa. bir boka yaramadı.
Sosyal ağlarda paylaş

Bombayı bi kere yaptıysanız bi daha yapmak için mat harcamanıza gerek yok evet, inventoryde strong alchohollerden biri olduğu sürece (alchohest, dwarven spirit vs) tüm bombalar potionlar ve decoctionlar 1 saatlik meditationda bile refreshleniyor. Baya streamlined ve salakça ama bazı recipeleri çok rare malzeme isteyecek şekilde yapmışlar, başka türlü de olmuyor.

Elinizde bi recipe için malzeme yoksa ne olduğuna bi bakın. Drowner beyni, erinyes gözü ya da ekimmara mutageni gibi spesifik bişeyse o yaratıktan bulup kesmeniz gerekiyor. Ama monster tissue, spirit essence vb. daha generic malzemeler için başka malzemeleri dismantle etmeniz yeterli. Repair/craft yapan npclerin dismantle ekranına bi 5 dk ayırırsanız neyi kırınca ne gelir anlıyorsunuz zaten (misal drowner beynini parçalarsanız monster tissue gelir vb). Bitki falan eksikse herbalist npclerden bulabilirsiniz, general shoplar bile satıyor bazen.

White orcharddan velene ilk geldiğinizde lvl4ken lvl6 main questi yapın biraz ilerleyin, yeni kasaba açıldıkça zaten point of interestti side questiydi mainin baya önüne geçiyorsunuz lvl olarak.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...