Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #8

Sam

Öne çıkan mesajlar

bence sen olayı kavrayamamışsın. işin eğlencesi bu, kartlar açıklandıkça brainstorming ve hype yapmak.

he ama blizz tarafından verlen bilgi ışığında bakınca, şu yukardaki 2'sinin yazdıkları pek mantıklı değil o ayrı :P

yanlış hatırlamıyorsam hepi topu 16 c'thun kartı olacak dediler işte. C'thun beleş vermeseler, sonra bi sürü c'thun buff çıksa ama c'thun'un olmasa, mal mal collection manager'a bakıp küfür edeceksin :D

neyse durum şöyle gözüküyor şu anda. en az 1'er tane class başına c'thun buff vereceklerdir. yani 7 tane neutral c'thun kartı olacak muhtemelen.

- 1 c'thun
- 2 class c'thun buff
- 8/10 neutral c'thun buff
- 17 genel kontrol kartı, örnek:
2x Wild growth
2x Innvervate
2x Wrath
2x Living Roots
2x Swipe
2x Keeper
2x DotC
2x AoL
1x Emperor
1x/2x muhtemel 3 manaya yeni ve güzel kart işte :D
Sosyal ağlarda paylaş

Ohhh adam decki hazırladı bile :D.

Ya ben bu exp'i yanlış anladığımı düşünmeye başladım başladım, old god olarak 4 tane yeni god gelmeyecek miydi? Her biri ile ayrı ayrı sinerjili olacak kart mı koyacak adamlar oyuna? Nasıl olacak o iş? Ne bilim her classa 4 tane ayrı old god bufflayan kart mı verecekler ne yapacaklar bunlar acaba?
Sosyal ağlarda paylaş

diğer god'lar kendi başlarına legendary olacaklar mekanik falan yok.

bu arada allah hearthpwn'un belasını versin ya. ana sayfada 1 numaralı deck varmış reno mage, ondan dolayı bu kadar çok karşıma çıkıyor... bir de inanılmaz bi auto counter freeze'e karşı. yetmezmiş gibi 6 maçta 6 kere ice block üstüne reno açtılar. birinden biri gelmese pataklıcam ama 16 kart içinde 2'si birden geliyor fix adamlara. grrrrr.

FreEmoon said:

Ya ben bu exp'i yanlış anladığımı düşünmeye başladım başladım, old god olarak 4 tane yeni god gelmeyecek miydi? Her biri ile ayrı ayrı sinerjili olacak kart mı koyacak adamlar oyuna? Nasıl olacak o iş? Ne bilim her classa 4 tane ayrı old god bufflayan kart mı verecekler ne yapacaklar bunlar acaba?

deck building kafam yoktur da, bu tarz bişey çıkacak bence %90. bir nevi murloc paladin gibi bişey işte. keza aynı şekilde murloc paladin'de 7 murloc kartı ile yapılan şey benzer şekilde 11 cthun kartı ile yapılabilir belki. gerçi onda 2.si garanti öldüren bi kombo vardı, bunda 20-20 c'thun insen oyun bitmiyor. o yüzden sakat.
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

diğer god'lar kendi başlarına legendary olacaklar mekanik falan yok.

bu arada allah hearthpwn'un belasını versin ya. ana sayfada 1 numaralı deck varmış reno mage, ondan dolayı bu kadar çok karşıma çıkıyor... bir de inanılmaz bi auto counter freeze'e karşı. yetmezmiş gibi 6 maçta 6 kere ice block üstüne reno açtılar. birinden biri gelmese pataklıcam ama 16 kart içinde 2'si birden geliyor fix adamlara. grrrrr.

FreEmoon said:

deck building kafam yoktur da, bu tarz bişey çıkacak bence %90. bir nevi murloc paladin gibi bişey işte. keza aynı şekilde murloc paladin'de 7 murloc kartı ile yapılan şey benzer şekilde 11 cthun kartı ile yapılabilir belki. gerçi onda 2.si garanti öldüren bi kombo vardı, bunda 20-20 c'thun insen oyun bitmiyor. o yüzden sakat.

Reno echoliyani ben oil rogue ile dovdum spyro sahidim :P

Concedelicem dedim reno + echo atinca, dur pes etme dedi, 2 turn sonra lethal :P

Reno cidden %50 filan su an gelen rakipler, birde cok raggyli midrange drood geliyor
Sosyal ağlarda paylaş

Ne atarsan at abi, malygosta atsan shadowflamede atsan sahip olduğun tüm manayı sıfırlayacak bir karttan behsediyorsun burda.

Diyelim 7 manan var 3ü ile shadow koydun sonra 4 manaya bununla yerde duran bir moba 4 vurmak mantıklı mı şimdi yani? Bunu destene koymak için kestiğin her kart bundan değerli olur o noktada.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...