Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Audi A3 TDI

GEd

Öne çıkan mesajlar

Şu araç hakkında fikir alabilir miyim?

http://www.autowelt-schuler.de/gebrauchtwagen/gebrauchtwagen-2.html

23.11.2013 ilk kayit

2.0 TDI 150 ps, otomatik vites 11.000 km
AUDİ şirket aracı olarak kullanılmış daha önce

Navigasyon 600 euro karsiliğinda actirilabiliyor

3 yıl 100.000 km garanti var, yani 2018 in sonuna+ kadar garantisi

İlk MQB platformuna çıkan araç A3 olması kıllatmıyor değil. Genelde platformların ilk araçları sıkıntılı olur :)

Var mı uzun zamandır yeni A3 kullanan?
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
Bende 1.6 TDI var son kasa. Araba merakim cok yok o yuzden ustune duserek kullanmiyorum. 1 seneden fazla oldu. Su ana kadar farkettigim tek sorunu tumseklerden gecerken amortisorden garc gurc ses geliyor. Bide on cam bi garip 3 kere catladi, en ufak darbede gidiyor. Bakimlari mersedes ve bmwye gore daha ekonomik. Genel olarak kaliteli ama en ust kalite degil 1 senelik kullanimda dosemelerde fln ufak tefek deformasyonlar kendini hissettiriyor. Zamanla artacak gibi de duruyor. Ufak tefek baska defectlerle karsilastim mesela arada, kisin ozellikle ortalama yakit tuketimi bir anda 30 lt lere cikiyo sanirim hesaplamada bi hata fln yapiyor nadir yaptigi icin servise gondermedim. Bide birkere giderken elektronik problem uyarisi verdi motor devrini kesti 2. vitesten yukarisina izin vermdedi fln. Korktum kenara cektim motoru durdurduktan biraz sonra tekrar calistirdim hicbir sorun yoktu. Arada boyle sacmalamalri oluyor yani.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...