Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tree of Life

Wisp

Öne çıkan mesajlar

cagrus said:

abi bu Carrion, Rotten Fish Flesh itemleri nereden buluyoruz? level 31 farming oldu bari en iyi farmdan yapayım diyorum da bulamadım bu itemleri wikide bile itemler yok sdfsdf.

shit i nerden ve nasıl temin ediyorsunuz abi? Adım adım anlatsanıza bi bana ? :S lvl 42 farming var hala normal farmda işliyorum materyalleri.
Sosyal ağlarda paylaş

akirafes said:

Domuz alıp cit yapıp besliyorsun onlar icin özel yem var onları üretiyorsun . oyemlerle besledinmi shitle seni ödüllendiriyorlar.
Bu arada eger dişi erkek alır devemlı ac birakmadanda beslersen sana bebis verip seni grand father yapıyorlar.

O özel yem için MISIR istiyo abi ben 2 gündür hiç görmedim mısır falan? :D
Bende belki inekler sıçar diye onların yeminden yaptım, bana süt verdiler. Erkek öküz de süt verdi ama bi saçmalık var orda sdafasd
Sosyal ağlarda paylaş

Malibu said:

akirafes said:

Domuz alıp cit yapıp besliyorsun onlar icin özel yem var onları üretiyorsun . oyemlerle besledinmi shitle seni ödüllendiriyorlar.
Bu arada eger dişi erkek alır devemlı ac birakmadanda beslersen sana bebis verip seni grand father yapıyorlar.

Bende belki inekler sıçar diye onların yeminden yaptım, bana süt verdiler. Erkek öküz de süt verdi ama bi saçmalık var orda sdafasd

Erkegin ki bask birsey olmasin dikkat et asda
Sosyal ağlarda paylaş

beyler iyi çalıştık, ben yarısında satmak zorunda kaldım ama güzel oldu.

Yalnız hala şoktayım, duvarın başlangıç yerini ben seçtim önce binaların bitişine koydum sonra yok lan böyle olmaz arada geniş yer bırakayım dedim binalarla baya boşluk bıraktım, daha duvarlar konurken boşluk doldu.

Bu kadar insan birşey yapmak için uğraşırken kendilerine bina dikmek için kasanları kınıyorum. Bir de bu nasıl bir topluluktur insan şu binaları koyarken azıcık yanındaki binayı hizalamaya çalışır :D
Sosyal ağlarda paylaş

Masticore said:

Malibu said:

akirafes said:

Erkegin ki bask birsey olmasin dikkat et asda

Mısır cook var ya haritanın karsı ucunda her yer mısır hatta mısır yerden fışkırıyor orda
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...