Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yüksek Lisans Tavsiyeleri

Theridone

Öne çıkan mesajlar

Iü ikt.tarihi olmustu - simdi marmara aciklanmis ordan da kalkinma iktisadina girdim:)-D

Simdi marmara kayit tarihi 15 temmuz'a kadar fakat odtu(sosyoloji/sosyal politika) 22'sinde aciklayacak.

Bir arkadasim ayni anda birden fazla yuksek l.programina kaydolabilirsin dedi. Dogru mu bu? Degilse marmaraya kayit yaptirip eskaza odtu olcak olursa marmaradan kaydimi hemen sildirebiliyor muyum nasi oluyor o isler?
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
  • 5 ay sonra ...
valla ben yaparken son dönemde geldi. başvurduğunuz okullarda söyler muhtemelen.bize okuldan gelen mail aşağıdaki gibi. nette de vardır yök ün açıklaması filan.

Yeni yönetmelik ile yapılan önemli değişikliklerden biri, lisansüstü programlarda ilişik kesme uygulamasının getirilmiş ve şartlarının düzenlenmiş olmasıdır. İlişik kesme ile ilgili süreler ve şartlar, 2016-2017 Akademik Yılı Güz yarıyılından başlamak üzere tüm lisansüstü öğrencilerimiz için geçerli olacak ve azami öğrenim süreleri bu tarihten itibaren hesaplanmaya başlanacaktır.

Bütün öğrencilerimizin 2016-2017 Akademik yılı Güz Dönemi itibariyle 3 yarıyıl içinde programı tamamlamadıkları takdirde ilişkileri kesilecektir. Ders kayıt işlemi yapılmasına bakılmaksızın eğitim süresi 3 yarıyıldır.

Bu kapsamda revize edilen bilgileri aşağıda bulabilirsiniz.

ü Programın eğitim dili Türkçe, süresi 3 yarıyıldır.

Sosyal ağlarda paylaş

Silphatos said:

devlet ünileri hariç bunu daha uygulamıyorlar galiba, benimkinin yönetmeliği bile güncellememişler 7. dönemdeyim tek tek ders alaraktan :D, gelecek dönem tez kaldı ama sadece.
uyguluyorlar da sanırım o tarihten itibaren kaydolanlar için. yine bi sorun üniversitenize.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...