Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2015 - 2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

Cons

Öne çıkan mesajlar

2 hafta once oynamayip oynamayip son saniyede sansa bala gol atanlar gormeyeli kral olmus yav, burda taraftariniz yerleri opuyordu, 1-2 saat sonra bizim maci izleyip oh be futbol izledik diye seviniyordu. 2000'den bahsetmiyorum ha 2 mac once.

bu sanssizliklar bu haftadan itibaren biter, takariz vitesi 5'e
Sosyal ağlarda paylaş

sardalya said:

2 hafta once oynamayip oynamayip son saniyede sansa bala gol atanlar gormeyeli kral olmus yav, burda taraftariniz yerleri opuyordu, 1-2 saat sonra bizim maci izleyip oh be futbol izledik diye seviniyordu. 2000'den bahsetmiyorum ha 2 mac once.

Selam harry
Sosyal ağlarda paylaş

sardalya said:

dikkat et şanzıman dağılmasın.
Sosyal ağlarda paylaş

tuzugun 2 kismindan..

A Grubu - Galatasaray Lisesi'nde en az iki yıl okumuş olanlar.
B Grubu- Kulüp Başkanının önerisi ile takvim yılı başına en fazla 15 (on beş) kişi, başka bir kayıt aranmaksızın üye olabilir.
C Grubu- En az 5 (beş) yıl süre ile amatör veya profesyonel olarak Kulüp adına yarışmalara katılmış, spor yaşamını Kulüpte tamamlamış, bu hususu Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü veya ilgili federasyondan alınan yazılı belge ile kanıtlamış ve spor yaşamını tamamladıktan sonra 5 (beş) yıl içinde üyeliğe başvuran sporcular. (Kulüp menfaatleri doğrultusunda transferi gerçekleşen sporcular Yönetim Kurulu kararı ile spor yaşamını Kulüpte tamamlamış olma koşulundan muaf tutulabilirler)
D Grubu- En az 5 (beş) yıllık üyelerin çocukları ve eşleri.
E Grubu- Yukarıdaki grupların dışında kalanlar.

bastan basliyalim..liseliler..baskan ve adamlari ..sporcular..es dost...ve digerleri..

ac de sinirlama yok..
A ve C grupları dışında diğer gruplarda tanımlanan adaylardan üyeliğe alınacakların toplam sayısı her yıl Ocak ayında Yönetim Kurulu tarafından belirlenir.
yani isterse seni adam uyelige basvurtmuyor bile..

yani ole uye esin dostun yok ise atiyorum corumdan gelip de uyelik icin basvuramiyorsun tanidik yoksa..
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...