Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2015 - 2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

Cons

Öne çıkan mesajlar

kavurma said:

galatasarayın huyu bu, kupa kazandıranları böyle ödüllendiriyor. yazıklar olsun.

kim kupa kazandırdı yahu. ayrıca olay sadece kupa mı ?

adam şampiyonlar ligi hedefimiz değil diyen bir adam. her maç sonrası topçuları kötülüyor. adam gibi kadro kurmuşluğu yok. sabri bize yeter dedi yerine denayer'ı bek yaptı. sinan'ı oynatıcaz dedi adam 1 maç 11 oynadı full umut oynattı. inanılmaz şanslı olmasa sneijder muslera yasin performansları olmasa zaten bu seneyi de göremicekti.
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

kavurma said:

galatasarayın huyu bu, kupa kazandıranları böyle ödüllendiriyor. yazıklar olsun.

kim kupa kazandırdı yahu. ayrıca olay sadece kupa mı ?

adam şampiyonlar ligi hedefimiz değil diyen bir adam. her maç sonrası topçuları kötülüyor. adam gibi kadro kurmuşluğu yok. sabri bize yeter dedi yerine denayer'ı bek yaptı. sinan'ı oynatıcaz dedi adam 1 maç 11 oynadı full umut oynattı. inanılmaz şanslı olmasa sneijder muslera yasin performansları olmasa zaten bu seneyi de göremicekti.

Çok doğru şu

Hamza gelmeden evvel çok umutluydum benim kafamdaki imajı hep terimin daha modern versiyonu olacağı yolundaydı ama bildiğin anadolu kaplanı çıktı.

Hamzanın gitmesine üzülmedim -- ama yönetime artık tahammülüm kalmadı. İlk gelen açıklamalar yönetim fesih etmiş anlaşmalarını
Sosyal ağlarda paylaş

Hocam melo giderken iyi oldu yeri dolar, biç bi şey olmaz vs... diyenler şimdide Hamza için aynı yorumları yapıyor. Bence şu dakikada, transfer yasağı olma ihtimali varken, yerine hiç bir alternetif yokken, Hamzayı göndermek HATADIR. En azından dengeli bir şekilde ilk 3 te tutardı bizi.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya da Zlatan Bayramovic gelsin. Hazir bosta. Acccayip eglence cikar bize.

Hayaller ibraam gercekler bayraam deriz. Belki dursunun gidisi hizlanir.

http://www.transfermarkt.co.uk/trainer/verfuegbaretrainer/statistik?statistik=&plus=1

Lan koca listeden 1 tane bile alacak adam bulamazlarsa cok pis soverim.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...