Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2015 - 2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

Cons

Öne çıkan mesajlar

Sostizm en son 3-2 iken yazmış ve yine yok ama sorsan hep biz skor taraftarıyız.

Olay Hamza'da bitmiyor ama kesin olarak gönderilmesi gereken bir adam çünkü aşırı şekilde taraftarla inatlaşıyor. Yanlış kadro kurar, oyuncuları motive edemez, baskıyı kaldıramaz eyvallah tecrübesiz der geçersin ama bu adam bariz şekilde art niyetli ve sinsi. Kendisini her maç kuraran Podolski'ye medya önünde sallayabiliyor, bizi hayal kırıklığına uğrattı, beklentilerimizi karşılaşamadı diyebiliyor ama Umut için abartmayın birazcık şanssız diye kendini öne atıyor. Bu resmen sinsilik ve karaktersizlik göstergesidir. Aynı şekilde Burak için de bir kez olsun eleştiri getirdiğini görmedim. Eleştiriyi geçtim forvet transferi yaptırmadı Burak küser diye.

Taraftarla inatlaşması da bu yüzden aslında. Gereksizleri koruyacağım diye takımın iyiliğini isteyen taraftarla takışıyor. Skor iyi gidince atarlanıyor, laf sokuyor ama önümüzdeki maçı da kaybedelim hemen çıkıp ağlıyor lütfen medyanın gazına gelmeyin, bize güvenin diye... Bu döngü sezon başından bu yana devam ediyor ve bu adam kaldığı sürece maalesef böyle devam edecek. Hamza giderse Mancini tipinde bir adam gelecek ve kadroyu oturtana kadar 10 puan geriye düşeceğiz burası kesin ama en azından iki yüzlülük ve sinsilik yapmaz. Hak edene formayı verir, formsuz adamı keser. Hamza gibi Podolski'yi satıp, Umut candır, ciğerdir demez.
Sosyal ağlarda paylaş

Onu dese yine eyvallah ama gereksiz bir yabancı düşmanlığı var. Daha da kötüsü bu düşmanlık takımı sürükleyen yabancılara karşı. Podolski'yi almamış olsak şimdi ne durumdaydı takım oturup bir düşünsün. İddia ediyorum Melo'yu da bu göndertti kesin. Melo bana lazım sakın göndermeyin dese yönetim satmazdı belki de.
Sosyal ağlarda paylaş

ya abartmayin, asil sorumlu hamza falan degil. asil sorumlu galatasarayi ffp sebebiyle transfer yapamayacak hale getiren unal aysal yonetimi.

tabi bu olay, yeni yonetimin cok komik hareketlerini ve hamza'nin tercihlerinin dogru oldugunu anlamina gelmiyor ama yine de yani burak'a selcuk'a 200 er milyon euro verirsen yenilenemezsin.
Sosyal ağlarda paylaş

fizban said:

ya abartmayin, asil sorumlu hamza falan degil. asil sorumlu galatasarayi ffp sebebiyle transfer yapamayacak hale getiren unal aysal yonetimi.

tabi bu olay, yeni yonetimin cok komik hareketlerini ve hamza'nin tercihlerinin dogru oldugunu anlamina gelmiyor ama yine de yani burak'a selcuk'a 200 er milyon euro verirsen yenilenemezsin.

Daha önce yazdım. Scout ekibi ucuz ve genç bir santrafor buldu ama Hamza veto etti. Keza sağ bek de buldular... Bu transferler yapılsa cidid bir ekonomik külfet getirmeyecekti tıpkı Denayer ve Carole gibi. Hamza üç kupanın getirdiği gereksiz özgüvenle veto verdi tümüne. Olur da gönderilmezse devre arası yine taraftarla inatlaşıp transfere gerek yok diyecek.
Sosyal ağlarda paylaş

hasan şaş'ın "ya bu rize nasıl gol atacak, galatasaray bu şekilde bitirir,belki 1 gol daha bulur"dediğinde canlı yayında izliyordum. "ahha!"dedim. Aklıma Fenerbahçe'den gol yedikleri zaman yine canlı yayında yaptığı konuşma geldi.
Komik ya bu adam.
Galatasaray hak ettiği yere, 3üncülüğe ve belki de dördüncülüğe doğru emin adınlarla yol alacaktır. Kadro derinliği olmayan her takım şampiyonluk yarışından er ya da geç uzak kalacaktır.
Bu sene Fenerbahçe(her türlü saçma sapan Pareira yönetimine rağmen)ve Beşiktaş ayırır. Şampiyonda son düzlükte belli olur.
Sosyal ağlarda paylaş

Hikmet hocayı severim ama Galatasaray'ı her yendikten sonra maç sonu röplerinde coşuyor. 2010'da Manisa'yı çalıştırırken de aynını yapmıştı. Ama bir sonraki hafta kaybedip kendini sıfırlıyor.

Bu arada Hamza'nın forvet transfer listesi dolanıyor Twitter'da. Adam Muhammet Demir'i falan istiyor. Ona ayıracağımız bütçe ile scout hem santrafor hem de orta saha bulur. Adamın her yerinden çapsızlık akıyor resmen.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...