Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2015 - 2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

Cons

Öne çıkan mesajlar

Xenus said:

souldarkorn said:

Ontivivi de gitmiş.

http://www.sporx.com/galatasaray-ontiveroyu-da-gonderdi-SXHBQ486984SXQ

Bu arada West Brom dan forvet Ideye ile görüşüyormuşuz.

abi bu maaşını ödeyip kiralama yabancı kontenjanına yer için oluyordu. şimdi neden maaşını ödeyip kiralamışız ki. jkhjhlgjmfgh kgjllhkhjklu'da mı pişecek bu adam, voleybol topundan amblem yapmışlar lol

Şu işi ben de anlayamadım ya. Böyle saçma iş mi olur. Adamlar bedavadan oyuncu alıyorlar şaka gibi..
Sosyal ağlarda paylaş

Maaşının tamamını ödediğin kiralama modeli model filan değildir abi. Böyle saçma iş mi olur. O zaman koy oynama garantisi diye. Nerden biliyorsun pişeceğini. Herhangi bir kontrolün olmayan bir takıma oyuncu veriyorsun, maaşını da ödüyorsun. Chelsea, Madrid, Barça bize kiralar mı mesela böyle?

O ekstra para olayını bilmiyorum. Ama ne kadar olduğunu da merak etmiyor değilim...
Sosyal ağlarda paylaş

Abi bakıldığında gayet bir. Trade var, değer yaratımı var, karlılık var, kaynak kullanımı var, doğru yönetilme var. Hiç bi farkı yok. Halısahaya takım kurmuyoruz.

Hamleler illa doğru çıkmak/başarılı olmak zorunda değil. Riski fazla. Ama mantıklı hamle var, bilmeden yapılan, ezbere yapılan, sektörü piyasayı bilmeyen adamların yaptıkları hamleler var. Şirket'in CEO'su nası muhasebeci olmuyorsa, buraya da işi bilen adamları başkan yapacaksın. Birinin getirdiği bu çocuğu ben bilirim bu iyidir diyenleri değil. Ha onu yapıyorsan da kurarsın profesyonel ekibini.

Dünyada dolu doğru yönetilen kulüp var. GS bu listede sonunculuğa oynar..
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...