Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satılık LoL hesabı

fabulosoguy

Öne çıkan mesajlar

yazık valla ülkede çoğu şey değerenin altında hakkı etmeyen fiyatlarda... ama bir paket sigara 10 tl - sen saatlerce vakti geçir emek harca 10 paket sigaraya satılmasın sonra. hocam ihtiyacın yoksa paraya satma valla yazık günah.

benim wow account için dusunmustum bir ara yurtdısında ki benzer ozellikte ki acc ler 500-700 dolar bizim burda satsan satamassın.
Sosyal ağlarda paylaş

Liebe said:

üstteki arkadaş mükemmel iktisadi bir yorum yapmış, bence de bundan sonra ülkede değer biçme aracı olarak para yerine sigara kullanalım.

mühendis bey bu sene 45 dal zam yapmayı uygun gördük size, güle güle kullanınız.

daha iyiside var yarım günden gelen gündelikçiye 50 tl veriyorum 4 kere ev temizlik parası eder .
Sosyal ağlarda paylaş

Liebe said:

evet evet, başka yok mu zeka fışkıran yorumun

soyle ozetlıyım ozaman sana Genius gundi,

sıgara gıbı geregınden pahalı, toplu tuketımden max kazanc elde etme poltıkası ıle satılan

yakalsık tanesını 3 ıla 5 dakıka ıcıp bıtırdıgın bır urune verdıgın para ıle ;

aylarını harcadıgın ,emek verdıgın bır oyun hesabının fınansal degerlerının bırbırıne bu akdar yakın olması dengesızlıgını kelımelere getırdım.

ps: 10 larca saatini ayırdıgın bır oyun hesabını finansal acıdan ölçme birimi olarak kullanılan bir iktisadi deger bırımı varsa ben bılmıyorum.aydınlat benı lutfen.

@liebe noktalı harf cok fışkırtmadım lakin senin zekan noktasızı noktalıya çevirecek seviyede gibi gozuktu bana yazdıgın cevplardan.
Sosyal ağlarda paylaş

ahahahahah nasıl içerlemiş kıyamam canıms ya.

evet zaten bir şeyin kıymetini üzerinde harcanan sürenin belirlediğini ve bunu da saçma biçimde ülkede sigara gibi 3 dk tüketilen şeyin fiyatının pahalı olmasıyla ilişkilendirmeye çalışan yüksek zeka örneği benim evet.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...