Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

+6 harpoon a Blessed STR bas maya çalışmak ama olmamak :) HELP ME!!!!

aziiizzz

Öne çıkan mesajlar

Başlıktan da anlaşıldığı gibi +6 yapmış olduğum Harpoon u +7 yapmaktan tırsıp STR basmaya Karar verildi... bir Blessed STR scrolluyla yapılan denemelerin sonuç vermemiştir....
Bunun sebebi nedir anlamamış bulunmaktayım....bunun sebebi vede ne yapacağıma dair bir yol gösterilmesi tarafımca arz olunur...Yardım eden kardeşlere Müteşekkir kalınacaktır yok coin hilen :)....
aslında bu upgrade konusunda epey cahilim parasızlıktan pek yapma cesaretimiz olmadı neyse Demogoji yapmayalım yardımlarınızı bekliyorum ....Not:İlla STR olacak diye bir şey yok HP, Flame damage , vs... de yapmamın yolunu sölerseniz sevinirim) Okuduğunuz için teşekkürler...[signature][hline]Akıncı_Türk®
Sosyal ağlarda paylaş

haklısın harpooondan iyi bir silah var onuda daha pazarda görmedim ya bulamadılar yada bana denk gelmedi.....
aslında ben +7 yi değilde elemantal i yaptıktan sonra STR HP POİSON (bi daha ) flame yada glacer basabilirmiyim demek istemiştim +7 yapmıcam zati bana bu kadar yeter :)[signature][hline]Akıncı_Türk®
Sosyal ağlarda paylaş

ok sağolun allahtan silah kaybolmadı hala elimde :) maalesef Diez de görmedim görsem havada kapacam totemic i ama olsun buda iyi .....
demeniz o ki harpoon a sadece poison basabilirim biliyorum laf uzuyor ama saflığımdan mereak sadece (yada işi garantiye almak istiyorum ) silaha istediğim kadar elemantal basabilirmiyim poison damage i arttırmak için sölerseniz sevinirim...(mesela 2-3 kez üst üste elemantal scroll basabilirmiyim)[signature][hline]Akıncı_Türk®
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BuRiAL, 20 Ocak 2005 19:02 tarihinde demiş ki:
+6 da şansın blessed le % 95 dir ama sen % 5 lik kısıma denk gelmişsin bende çok şey yaktım blessed le üzülme denemekten vazgecme

ben 2.de upgr. scr. ile yaktim(arkadas da daha ilk upg.de upg. scrlla patlatti!!!)blesedle de 4 de patladi nasil oluyo anlamadim![signature][hline]LuciferTR
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...