Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Wolcen: Lords of Mayhem

Daesu

Öne çıkan mesajlar

lvl 70 oldum,

oyunda belli basli skintilar var. (cozulemeyecekler)

design'la ilgili skintilar var, bazi skill'ler bozuk / bazilari OP.

en kotusu de +% dmg veya +% elemental vs. tooltipte yazdigi gibi calismiyor:

spellcaster oynicaksaniz +% dmg cok minimal dmg boost veriyor 1-2% max.

bazi ailment node'lari oyunu kiriyor (bkz bleeding edge)

game design'dan dolayi 2h silahlar BARIZ dezavantaj sagliyor, 1h+shield 1h+caster seysi COOOOK daha avantajli.

lvl 55'e kadar lvl 15 daggerla oynadim cunku itemlerim silindi, lvl 60'da lvl 55 1h sword dusurunce oyun bitti...

mevcut sorunlar cozulmeden umarim yeni icerik eklemezler.

Goering tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

80 oldum.

simdi oyun baya yol ayriminda.

her hafta patch cikaracaklar buyuk ihtimalle.

2 tane game-breaking olay var hemen duzeltilemeyecek:

- unique itemlara => increase rarity izni var, boyle 8 tane affix'li itemlar cikiyor craftingden (wipe gelebilir)

- passive bonus tamamen bozuk ? 

campaign oyniyim diyosaniz baska oyun bakin, senaryo asiri kolay.

Sosyal ağlarda paylaş

Release'den önceki hali gibi sıkıldım bu oyundan. Bu kadar potansiyel var, sonuç: meeeh. Buglardan falan bahsetmiyorum. Onlar düzelir. Endgame sıkıyor belli bi' noktadan sonra fena, unique ve legendaryler kötü. Zaten çok kısıtlı sayıları var. Legendary ve unique itemları toplasan 35-40 anca. Grim Dawn full releasede -hatırlıyorum- 240+ legendary itemla çıkmıştı.

Neyse zaten öyle buildi reroll ettirecek, vay arkadaş şu düşse de şunu yapsak diyeceğimiz bir tane bile item yok. Legendary dediğimiz zaten magic item'a +1 affix. @Goering'in dediği var, black market'te affix sayısını artırabiliyorsun ama farklı bi şey yok yani. Silaha +xx-xx frost damage ekilyor gibi. Pasif skill ağacının çalışmaması da dert değil (düzelecek diye), çeşitliliği az gene. Bazı perkler güzel ama. Eskiden (alpha'daydı galiba) ekstra defansif (sarı) dallar da vardı. O bile bugünkünden detaylıydı. En dış çember olmadan ? Ya ne bileyim eskiden gene bi arena olayı vardı. Arka arkaya semi-bosslar, championlar falan gelirdi. 20-25 wave arena dövüşü yapardın, şimdi aklıma geldi. O bile yok.

Ben çok sıkıldım bu oyundan. Arada girer çıkarım. Düzeltsinler istiyorum oyunu, oynamak istiyorum arpg ? Güzel potansiyeli var hala. Deli gibi de para kazandılar. Yapsınlar bi' şeyler işte.

Last Epoch'u bekleyelim. Onun betasına devam şmdilik.

Selamisahin tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

3 saat önce, souldarkorn dedi ki:

Bleeding edge dısında güzel bir build guide var mı tavsiye edebilceğiniz ?

DW  Pistol ,Bow veya spell build arıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

https://wolcen-universe.com/builds/GXl2XG-poisonbleed-archer-v2

su iyi, ama bu hafta ve haftaya patchler gelicek.

exploitsiz/bugli itemsiz +160 bitiremedim, su haliyle zor.

Sosyal ağlarda paylaş

4 saat önce, Selamisahin dedi ki:

Bazı perkler güzel ama. Eskiden (alpha'daydı galiba) ekstra defansif (sarı) dallar da vardı. O bile bugünkünden detaylıydı. En dış çember olmadan ? Ya ne bileyim eskiden gene bi arena olayı vardı. Arka arkaya semi-bosslar, championlar falan gelirdi. 20-25 wave arena dövüşü yapardın, şimdi aklıma geldi. O bile yok.

Ben çok sıkıldım bu oyundan. Arada girer çıkarım. Düzeltsinler istiyorum oyunu, oynamak istiyorum arpg ? Güzel potansiyeli var hala. Deli gibi de para kazandılar. Yapsınlar bi' şeyler işte.

Last Epoch'u bekleyelim. Onun betasına devam şmdilik.

uzuldum, artwork'leri , genel sound (effect'ler vs. daha da) cok iyi.

ama konsept olarak "gamebreaking" skill'ler veya node'lar var.

ben yanlislikla bir node aldim; aldigim butun dmglerin %90'ini mi ne 5-6 saniye sonra yiyiyorum.

boss'a yaklasmiyorum (aoe'si yok). yarim ekran uzaktan ilk dmg effect goruyorum, 5 sn sonra ceset ? 

+ "siegebreaker" "fatal pact" node'lari cheat gibi

+ bu ailment/orb muhabbeti cozulecek gibi degil 9 effect cok OP

+ ANOMALY kadar op skill herhalde ARPG tarihinde yok / veya immune to all crowd effects LOL

oyunun tek yeniligi herhalde WILLPOWER / RAGE 'gauge',

rage/skill action - willpower action dengesi guzel konseptmis.

simdi 2-3 uniq glitchlicem, bakalim neler gelicek aklhslakh;s

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...