Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Wolcen: Lords of Mayhem

Daesu

Öne çıkan mesajlar

Oyunu umbra iken kekstart da destek vermiştim, o zaman ki verdikleri vaatlerin hepsi yalan olmuş...

Neyse, offline modda denedim biraz lvl 13 oldum, vuruş hissi çok güzel olmuş oynadıklarım arasında en iyisi h&s olarak diyebilirim. Kullanması zevkli skiller var. 

ufak tefek sinir bozan buglar var, bazı düşmanların bir bire invis olması, vendora item satarken 5-6 defa itema tıklamak durumunda kalmam gibi.

birde bu stat ve pasif talent agacı yavan olmuş ?‍♂️

Sosyal ağlarda paylaş

Max level 90, story 50'lerde bitiyor(muş)

Early Access olarak sundukları aslında Alpha, şu anda yaptığımız Beta + Stress Test gibi.

Daha birkaç ayı varmış bu oyunun çıkmasının, büyük ihtimalle rekabetin az olduğu döneme getirip voleyi vurmak istediler. PoE 2, Torchlight 3 ile kapışmak istemediler herhalde.

Sosyal ağlarda paylaş

18 saat önce, Gangren dedi ki:

Max level 90, story 50'lerde bitiyor(muş)

Early Access olarak sundukları aslında Alpha, şu anda yaptığımız Beta + Stress Test gibi.

Daha birkaç ayı varmış bu oyunun çıkmasının, büyük ihtimalle rekabetin az olduğu döneme getirip voleyi vurmak istediler. PoE 2, Torchlight 3 ile kapışmak istemediler herhalde.

Poe 2 nin cikmasina ne kadar var ki? Bir sene? Daha az?

t3 un betasindaydim, kiyaslanmaz bile benim icin, cok kotu begenemedim bu  sefer hic t3 u. 

Sosyal ağlarda paylaş

ya abi baktim da t1 den sonra ayni oyun hep. ayni tip karakterler vurus hissi falan bunun gibi degil, oynanabilirlik desen bu daha iyi, haklisin su anda bu beta 1 falan daha. t1 t2 oynadim ki t1 den sonra t2 ayni gibi cogunlukla. bitiremedim bile t2 yi.

po2 eyvallah ama torchlight 1-2 yi bile wolcene tercih etmem. d3 oynanabilirligini sunan tek oyun su an icin wolcen, poe de eksikligini hissettigim ve baglanamama sebebim.

Sosyal ağlarda paylaş

Oynanış iyi de buglar releasei geçtim beta için bile fazla. Server sorunları falan oynayan sayısından anlaşılabilir de geri kalanları nasıl gözardı ettiklerinin özrü yok. Buna beta muamelesi yapıp sezonlu falan tekrardan düzgün başlangıç yapmaları lazım yoksa pek geleceği olmaz.

Sosyal ağlarda paylaş

Offline'da lvl 63 oldum. Mobil game gibi, şehir inşaasıyla uğraşıyorum. Mapler falan. Online moda geçesim yok. Baştan aşağı oynamak zor geliyor. Bi lvl 10 yaptım, bıraktım öyle.

Bir de online oynayanlara sorum var: Şu an trade mrade bi şey yok bildiğim kadarıyla. Arkadaşlarınla co-op dışında online'ın bi artısı var mı? Ben zaten yıllardır PoE'de bile trade dışında kimseyle iletişime/oynamaya geçmiyorum. Tek tabanca takılıyorum.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...