Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Wolcen: Lords of Mayhem

Daesu

Öne çıkan mesajlar

Flassh said:

skill treenin neresi cakma derinlik ya
diyablocu musunuz

liseli misin videoyu mu izlemedin? kuru kalabalık treelerin tek getirisinin ekstra grind oldugu lise mufredatinda olmasi lazim. slotlarda karakter/ability ile alakadar seyler yerine o videodaki gibi +30% str -20% power gibi random stat bulunmasinin kimseye faydasi yok.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • 4 ay sonra ...
Düzgün çalışırlarsa 2 sene bence çıkışı. Yoksa uzar gider. Daha alpha'daki oynanabilen kısmı bile 10 kere değiştirdiler. Gerisi ne alemde bilen yok.

Ama oyun tatlış. Güzel çalışılıp, sağlam bir şekilde release edilirse tadı damağımızda kalır gibi.

ek: Şu başlığı Wolcen: Lords of Mayhem olarak değiştirsin müdürlerden biri.
Sosyal ağlarda paylaş

• 10 ay sonra ...
  • 4 ay sonra ...

Oyun betaya girdi ve inanıılmaz kötüleşti. Pasif skill olayını baştan bir daha yapmışlar. Defansif kısmı komple kaldırmışlar ve kalan herşeyi kuşa çevirmişler. Hiçbir ilginçliği kalmamış pasif skilllerin. Alphasının betasından yüz kere daha iyi olduğu bir oyun oldu kaldı. Sadece pasif skiller değil, aktif skiller ve gamplay de batmış durumda. Aslında hepsini tek ek yazmayayım.

Baştan aşağı (grafikler, animasyonlar, skiller, pasifler, itemlar vs...) fail oldu oyun şu an. Açıkçası bekliyordum bu bu oyunu. İki sene falan önce "a-rpg olsun da canımı yesin" diyerek almıştım. Alpha malpha ara ara oynardım. Geçenlerde betaya geçti. Yani benim gibi önceden satın alanlara hatırlatayım durumu, merak eden de varsa uzak dursun şimdilik. Release de nasıl olur bilemem ama bokum gibi şu an. Release de gene 1-2 seneden önce olmaz. Halbuki önceden güzel çalışıyordu devler. Ne oldu da oyunu saçmasapan hale getirdiler bilmiyorum. Umarım yanılırım da düzelir. Güzel bir projeydi.

Selamisahin tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 3 ay sonra ...
  • 4 ay sonra ...

Oyunun çıkış tarihi 13 şubat olarak belirlendi. Şu an fiyatı 50TL. Çıkışı ile artacağı söyleniyor. Şu an alınırsa sadece act1 oynanabiliyor. Aldım oynuyorum. Gayet güzel ve zevkli. Oyun çıkışı ile birlikte karakter yarama ekranı da gelecekmiş. 

Sosyal ağlarda paylaş

21 saat önce, eregorn dedi ki:

Oyunun çıkış tarihi 13 şubat olarak belirlendi. Şu an fiyatı 50TL. Çıkışı ile artacağı söyleniyor. Şu an alınırsa sadece act1 oynanabiliyor. Aldım oynuyorum. Gayet güzel ve zevkli. Oyun çıkışı ile birlikte karakter yarama ekranı da gelecekmiş. 

end-game için ne yapmışlar biliniyor mu?

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...