Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ikinci el nikon d600

lovecraft0Z

Öne çıkan mesajlar

Bu makine konusundan pek anlamıyorum ama ne zamandır ff bir makine istiyorum, bütçeyi aşağı yukarı anca ayarladım

ikinci el d600 d700 seçenekleri var
şimdi d700 güzel bir body di diye hatırlıyorum ama artık iyice eskimiş makineler olacak ve alıpta 10 ay sonra çöpe gidecekse saçma bir iş yapmıyım?

d600 ise toz sorunu bilmemne vardı,

birde shutter sayısı olarak maksimum kaça bakmalıyım, ya da bunlar haricinde neler önerebilrsiniz?
bütçem 2000-2300 tl civarı dır aşağı yukarı
Sosyal ağlarda paylaş

ya kardeşimin bi giriş seviyesi var artı cep telefonları falan zaten hani ortalama foto işte ark larla anı fotografları falan çekiliyor,

şimdi ben resim ve tasarım alanındayım ve çok daha net fotograflar istiyorum hem resimlerimde de kullanmak için, daha önce arkım d700 üyle çekimlerini gördüm beraber bişeyler yaptık falan gerçekten etkilendim görüntü kalitesinden fotografların netliğinden, siyah beyazdaki etkiden. makine alacaksam o seviyeden aşağı istemiyorum ama tabi yenilikleri de pek takip edemedim şu an ne var ne yok farklı fikirler varsa paylaşın araştırırım
Sosyal ağlarda paylaş

optical low pass filter olmayan aynasızlara bak, illa ff dersen sonyler var olympus, fuji hem küçük hemde çok başarılı işler yapan makinalar.

nikon d810 var low pass olmayan, oda çok para tabi kullandım biraz sadece görüntü kalite farkı için değmez dslr, çünkü mft, aps-c sensörlerde artık çok başarılı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...