Jump to content
pulkas

"There will be no Windows 11"

Öne çıkan mesajlar

§ 17 Tem 2022, 19:35

yok win11 için önceden yazdıklarım hala geçerli, aylık bug fix dışında feature update filan gelmedi hala. ama onun yerine win12 duyurdular:

https://www.windowscentral.com/software-apps/windows-11/microsoft-moves-to-new-windows-development-cycle-with-major-release-every-three-years-feature-drops-in-between

2024'te gelecekmiş, daha sık güncelleme yapacaklarmış bir de ama hala birşey yok ortada gördüğüm. aynı sakat ui devam ediyor. directstorage'lı oyun hala görmedim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 18 Tem 2022, 11:02

abi salak mı bunlar? cidden.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 18 Tem 2022, 13:28

firefox 100 oluyor biz niye yapmayalım demişler.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 18 Tem 2022, 13:34

Bir sorun göremedim ben, 3 yılda bir yeni OS gibi değil, yeni SE gibi büyük güncelleme olarak algıladım ben ama.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 18 Tem 2022, 14:00

3 yılda bir yeni os eskisi gibi, feature güncellemeler en yeni sürüm için daha kısa aralıklarla gelecek.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 22 Eyl 2022, 20:48

windows 11'deki bu group by'i tamamen kaldirmanin (her yerden, her sekilde) bir yontemi var mi?

hatta group by kodunu yazan arkadasi isid'e verip, kafese koydurtup yaktiralim ve de bunu ms programcilarina izletelim diye dusunuyoru,

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 22 Eyl 2022, 20:53

google skills:

Spoiler

You will need to run this script in Windows Powershell Admin (Press Windows key + X, then select Powershell Admin):

$Bags = 'HKCU:\Software\Classes\Local Settings\Software\Microsoft\Windows\Shell\Bags'
$DLID = '{885A186E-A440-4ADA-812B-DB871B942259}'
(Get-ChildItem $bags -recurse | ? PSChildName -eq $DLID ) | Remove-Item
gps explorer | spps

https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/all/how-to-permanently-disable-group-by-in-file/6b1cd4b4-9d7b-42ef-8a43-bdff46eb62db

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 22 Eyl 2022, 21:30

o kodu yazan arkadasi yanar donerli hale getirmek peki?

nope, groupby halen calisiyor. ben halen yakalim diyorum

083ee4bdfb66620abc33afedc1329aac.jpg

dasaaa tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Kayıt olun ve aramıza katılın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

• Yeni Oluştur...