Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

"There will be no Windows 11"

pulkas

Öne çıkan mesajlar

windows'lar tablette çalışmıyor bile neyi zorluyorlar hala anlamıyorum. desktop os ile tablet os diye ayırmadılar senelerdir win8'den beridir bir inat gidiyor. mouse ve klavye ile kullanılan işletim sistemisin sen windows, yakışıklı komşu çocuğuna benzemeye çalışma!

win8'de milletten dayak yiyip 8.1'de geri almak zorunda kaldıkları başlat menüsünü neden hala inatla değiştirmeye çalışıyorlarsa...

Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
1 dakika önce, KillJoy dedi ki:

bu iyice spotlight search olmuş ? (tasarım olarak da)

bu arada başlat menüsünü kullanmıyorum ne demek?

zaten bununla aynı mantıkta, klavyedeki windows tuşuna bastıktan sonra direk aradığın programın adını yazıp enter'a basıyorsun. başlat menüsü böyle kullanılmıyor mu zaten. 

Menüde bulup tıklamaktan bahsettiğim kullanmıyorum derken.

Sosyal ağlarda paylaş

windows search app launcher olarak sorunsuz çalışıyor.. ama bişey aramak istersen; dosya resim vs gibi resmen çalışmıyor. bozuk. O yüzden artık daha düzenli çalışmaya başladım. Aradığım şeyleri kolayca bulabilmek için ?

KillJoy tarafından düzenlendi
typo
Sosyal ağlarda paylaş

5 saat önce, KillJoy dedi ki:

)

bu arada başlat menüsünü kullanmıyorum ne demek?

zaten bununla aynı mantıkta, klavyedeki windows tuşuna bastıktan sonra direk aradığın programın adını yazıp enter'a basıyorsun. başlat menüsü böyle kullanılmıyor mu zaten. 

Eskiden aynı masaustumu duzenledigim gibi başlat menüsünü de kategorize ve organize ederdim, oyunlar-siksok-vs, quicklaunch etmek isteyeceğim şeylerin ikonları ve dahası, mini bir masaüstü gibi oluyordu başlat menüm

Herşeyi tek bir bakışta görebildiğim için pratik geliyordu, şimdi açtığımda içinde kayboluyorum

Sosyal ağlarda paylaş

Alıntı

This PC will not run Windows 11

Your PC did not meet the needed requirements. You can continue to get Windows 10 updates5 6, or you can shop for a new Windows 10 PC that does meet the requirements.4

kesin c sürücüsünde yer baktı herhalde, yetersiz dedi ondan. ?‍♂️

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...