Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Acemiye tavsiye

Exodous

Öne çıkan mesajlar

Zaten yanlış yazmışım öyle bir şey yokmuş...
clan oynuyorum.
Introduction dsc ne işe yara ben onu soracaktım...
nano programming skill'imi yükselttim ama "nano programming interface"i nasıl kullanacağımı anlamadım. bir yardım?
implant'leri nasıl monte edeceğim kendime?
tradeskill item nedir? satıyorum bunları ama (mesela) bir külçe altını çok ucuza alıyo şerefsizler.
splitable itemlar nedir?

söylediğim gibi oyun içi nickim: Luician[signature][hline]Korkmamalıyım, korku akıl katilidir...
Sosyal ağlarda paylaş

Her seyden once su sordugun sorularin bir coguna googledan ulasabilirsin sadece istedigin itemin basina anarchy online yaz yeter :) introduction disc nano programlarini yapmani saglar, bu programlari yapabilmen icin bir cok baska parcaya ve yeterli trade skilline sahip olman lazim. nano programming interface ile tradeskill itemlar yapilir ; introduction disclerden nano programlari, notum chiplerden armor yapmani saglar, implantlari her shopda bulabilecegin surgery clinic denen aletler sayesinde monte edeceksin, her basic shopda birde profession implantlarinin bulundugu bolumler var kendine uygun implantlari ordan secip surgery clinicler sayesinde takabilirsin ( bu klinikleri para ile calistiriosun ve suresi 5 dakika sana fazladan +100 treatement skilli veriyor 5 dakika icin) tradeskill itemlar ile silah armor yuzuk vs yapabilirsinm baska parcalarada ihtiyacin var tabi, armor ve silah uretmeyi dusunmuyorsan satabilirsin hepsini. Splitable itemlarda ayirabilecegin itemlardir, ornek olarak 20 tane varsa istedigin kadarini ayirabilirsin, bunun icin ctrl+shift+mouse sol buton tuslari ile ayiricagin miktari seciyorsun.[signature][hline]Leila Kanz, Captain of Scorpion Class Battleship
"Resistance is futile!"
http://under-the-runes.deviantart.com/
Sosyal ağlarda paylaş

"/cc addbuddy hede" hede kişisini listene ekler
"/tell hede lan ne adamsın" hede kişisine özel mesaj yollar
"/cc rembuddy hede" hede kişisi miyadını doldurduğunda listenden siler :P
eğer hede kişisi yakınındaysa üstüne /adjust vede /moon yapılır /flip te tercih edilebir.

[signature][hline]"Story of SadButcher" - SadButcher Playlist!
horacegoesskiing, 19 December 2003 13:31 tarihinde demiş ki:
...zayıf gelen iki dersim vardı resim ve beslenme dersi. şimdi dombili bi çizerim. öyle bi karakterim var yani...

[Bu mesaj SadButcher tarafından 22 Ocak 2005 19:35 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj SadButcher tarafından 22 Ocak 2005 19:36 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...