Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günübirlik Gaziantep Turu - Yemek ***

Patice

Öne çıkan mesajlar

Smoke said:

Tebrikler Antep'e yemek yemeye gidip, Halil Usta'da yemek yemeden dönmeyi başarmışsınız.

Maalesef sayılmaz bu tur.

Halil Usta'ya yetişemedik. 12'den sonra et çıkmıyo dediler. Bu sayılmaz zaten inşallah ilerde daha detaylı uzun bir tatilimizde Gaziantep'e bidaha gitmeli.

İmam Çağdaş fazla kalabalık, kalite düşük o yüzden. Ali Nazik başarılıydı. Ama ben Adanalı olduğum için Adana ile çok uzak değil lezzet ortalaması. Benim için yıldızlar tüm tatlılara gidiyor :)
Sosyal ağlarda paylaş

pascalnouman said:

Patice said:

pascalnouman said:

patice bildi ykal-former AAL :)

ahahah hangi dönem kesin tanışıyor olabiliriz.

94te girdim ykale o zaman adi akdeniz anadolu lisesiydi 2 sene 19mayıs super lisenin binasında takıldık sonra yusuf kalkavan kuyuluk villalarının icindeki binayı verince oraya tasındık okulun adı da ykal oldu okulun adı.sen hangi hocadaydın hazırlıkta her sene karma oluyordu biliyosun sınıflar belki aynı sınıfta bile okumusuzdur :d

merakta bırakmasanıza insanı kaarşim :D
Sosyal ağlarda paylaş

Kampanya var, sonra neden yazmadın, neden söylemiyosun demeyin..

Başlık açalım hatta ben oraya yazayım kampanyaları..

http://www.flypgs.com/kampanyalar/2065/kacirilmaz-kis-firsatlari.aspx

Bi de mobilde alınca uçak bileti %30 indirimli, bide öyle bi kampanya var..

B)-
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 ay sonra ...
  • 3 yıl sonra ...
miyaw33 said:

Sabah metanette beyran corbasiyla başlangıç yaparsınız, yürüyerek elmacilar carsisina gidip biraz gezilir. Saat 10 a dogru(kesinlikle daha geç degil) Zekeriya da katmeri dükkan kapanmadan yersiniz. Bu enerji ile zincirli bedesten bölgesi, cam müzesi yürüyerek gezilir, 12 civari tahmis kahvesine girip kahveler içilir ve öğle arası anlatılır. 14 gibi imam cagdasa girilip yemek yenir, ordan tatlı için gene yürüyerek baklavaci inal a gidip baklava yenir. En yakın taksiye atlayıp 3 saatliğine hayvanat bahçesine gidin, baya yürüyeceğiz için mide rahatlar, tekrar taksiyle akşam yemeği için halile veya yesemege gidersiniz yemek sonrası Koçak baklavadan paket baklava yaptırıp uçağa gidersiniz.
Ben bütün misafirlere aynı turu attiriyorum. Hem mide fesadı geçirmiyorlar hemde herseyi tadiyorlar

bunu kendime kaydediyorum
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...