Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Total War: Warhammer

Sorieno

Öne çıkan mesajlar

• 4 hafta sonra ...

Bu tw:wh serilerini youtube'ta izlemek cok keyifli. Savas filmi gibi editliyor bazilari. Unite animasyon detay filan asmis artik.

Shogun 2 minimalizminin disina cikamiyorum ben hala. Arayuz filan o kadar iyiydi ki anlamam o islerden diyen ben bile muptela olmustum. Hala dinginlik geliyor sirf menulerinde mapta bile dursam. Empire ve medieval 2 de denemistim ama shogun gibi rafine bulamadim hicbirini.

Wh en dandik oyunlarini bile oynayacak kadar seviyorum da tw olarak fazla karisik duruyor arayuz ve unite cesitliligi. Oynayabilene ozeniyorum.

Sosyal ağlarda paylaş

4 saat önce, sylvanas dedi ki:

Bu tw:wh serilerini youtube'ta izlemek cok keyifli. Savas filmi gibi editliyor bazilari. Unite animasyon detay filan asmis artik.

Shogun 2 minimalizminin disina cikamiyorum ben hala. Arayuz filan o kadar iyiydi ki anlamam o islerden diyen ben bile muptela olmustum. Hala dinginlik geliyor sirf menulerinde mapta bile dursam. Empire ve medieval 2 de denemistim ama shogun gibi rafine bulamadim hicbirini.

Wh en dandik oyunlarini bile oynayacak kadar seviyorum da tw olarak fazla karisik duruyor arayuz ve unite cesitliligi. Oynayabilene ozeniyorum.

evet, shogun 2 tertemizdi. keza battle'lar da oyle, uniteler tamamen tas-makas-kagit seklinde birbirlerine ustunluk kuruyorlardi. bazilari buna bayildi senin gibi bazilari da nefret etmisti. shamefur dispray

Sosyal ağlarda paylaş

Chaos oynuyorum. Chaos undivided giderken birden khorne sevgim depreşti. Khorne yatırım yapmaya başladım. Skulls for the Skull throne

Daemon Prince i istediğim gibi custimize etmek falan çok güzel. Bir de khorne üniteleri mükemmel ya. salıyorum berserkeleri falan (çift baltalılar). dehşet hoşuma gitti oyun. 

Sosyal ağlarda paylaş

1 saat önce, Aceace dedi ki:

Gamepass ile oynadığımızda mortal empires açılmıyo dimi?

ben steam ve gamepass hesaplarını merge ettim totalwar un sitesinden. bence oynayabileceğiz gibi geliyor ama göreceğiz. 

Ogre Kingdoms ı da aldım bu arada beleşti affetmedim. 

Kendimi en son Khorne a adadım komple kafataslarımı toplayıp geziyorum.

Blood for The Blood God!
Skulls for The Skull Throne!

GokTuRK tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...