Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Total War: Warhammer

Sorieno

Öne çıkan mesajlar

On 30.07.2020 at 03:07, Feamer dedi ki:

Oyun civ olmadığı için Beklerken yapılacak mikro makrolar zaten savaş ve fetihle ilgili.

empire total warda avamlar icin ayri,noble lar icin ayri public order var

akademi gibi research speed bonus veren bazi binalar,ayni zamanda public order malusu veriyor,halk yenilige karsi cikiyor diye,ciddi secimler yapman gerekiyor.

ekonomide daha fazla secenk ve detay var,tarim yahut endustri building chainleri var. hangisi sectigin onemli.

teknoloji ve province trade edebiliyorsun.

diplomaside `accept or we will attack` secenegi var

kisacasi,civ olmasini isteyen yok,diger total warlardaki kadar incelikli bir campaigni yok,dumbdown yahut streamline ne dersen de,daha iyi olabilirdi.

Sosyal ağlarda paylaş

On 02.08.2020 at 19:26, DoGMeaT dedi ki:

empire total warda avamlar icin ayri,noble lar icin ayri public order var

akademi gibi research speed bonus veren bazi binalar,ayni zamanda public order malusu veriyor,halk yenilige karsi cikiyor diye,ciddi secimler yapman gerekiyor.

ekonomide daha fazla secenk ve detay var,tarim yahut endustri building chainleri var. hangisi sectigin onemli.

teknoloji ve province trade edebiliyorsun.

diplomaside `accept or we will attack` secenegi var

kisacasi,civ olmasini isteyen yok,diger total warlardaki kadar incelikli bir campaigni yok,dumbdown yahut streamline ne dersen de,daha iyi olabilirdi.

warhammer evreninde geçen bir oyun oynadığımızın farkındasınız dimi?

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...

valla iyi oldu

bayadır istiyodumn

norska

vampire coast

ve bence en önemlisi tomb kingsi aldım

oyunu total wardan daha cok warhammet diye oynuyorum. yazık ya bu lore bu kadar eğlenceli 2 dünya var bokum gibi oyunlarda harcıyolar. azcık boyle eli düzgün oyun yapsalar take my money diye suratlarına fırlatıcam

Sosyal ağlarda paylaş

Aynen Sam ya. Hazır masaüstü sistemi bile var classlarıyla beraber felan. Yaz bir inquisitor temalı RPG. Koy arbiterınden imperial guardına karakterleri felan. Hani aceba diyorum güç dengesizlikleri mi ürkütüyor. Asimetrik savaş olmaz mı diyolar dicem de?

Abi Mordheim Necromunda gibi skirmish oyunlarıda var bu oyunların. Çözemedim açıkcası.

Yani güzel örnekler yok değil. Total War

Dawn of War Vermintide hatta bloodbowl felan var ama yane daha çok ekmeği yenir.

Sosyal ağlarda paylaş

9 saat önce, BonePART dedi ki:

valla ben hero dlclere para veremedim içim elvermedi

wh3 cıkınca 90% felan yakalarsam salırım

Deme öyle abi wh2'deki lord dlc leri factionlara çok yeni mekanikler getiriyor. Mesela high elf eltharion lordları hapsedip sorgulayabiliyor böylece farklı bufflar alıyor. Veya dark elf malus dönüşüp tz'arkan olunca farklı bufflar ve de bufflar alıyor. 

Sosyal ağlarda paylaş

Abi haklısınız iyi hoşsunuzda bende free dlcler dışında DLC yoktu base game oynuyodum. O anlamda para verip norska tomb kings ve pirate coast almam büyük yatırım.

Ha skaven oynayacak olsam kesinlikle skyreda alırdım ama şu anda öylke bir durumum yok. Yarın CK2 DLC'leri gibi 6 TL'ye düşer komple buy all basarım. Beklediğimden çok game play yaptım çünkü. 150 saat felan oldu oynamam diyodum.

Normalde direk auto combat yapan ben bile arada manual combat yapıyorum eğlendiğimden.

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...