Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Total War: Warhammer

Sorieno

Öne çıkan mesajlar

bana daha zor geldi, bi yandan yeni currency olan prestige'i yönetmen gerekiyo, electorial machinations'la (o dediğim arayı düzeltme/bozma mekaniği) ilgilenmen gerekiyo (yoksa bendeki nordland gibi fealty bitti reee diiye brexit çekiyolar. aksine relations iyiyse fealty bonusu alabiliyo) ama payback'i var karşılığında. sahip olduğun her county için regiments of reknown tarzı özel unit çıkarabiliyosun. her county'den 1 tane geliyor çeşit olarak ama cooldown'ı bittikçe birer birer basabiliyosun, ror gibi sadece bi tane yaptın bitti değil. region seninse başındaki elector count'u kovup yenisini getirebiliyosun (bonus/debuff falan veriyor mu bilmiyorum) bi de her county'den unique item geliyor olması lazım ama quest'e mi bağlıydı, otomatik mi geliyordu hatırlayamadım şu an. tüm empire'ı birleştirince SUMMON THE ELECTOR COUNTS tuşu var bi de fgfdhjs. 

güzel yani düz düz oynayacağına baya empire'ın iç işleriyle ilgileniyosun county sende olmasa bile. daha böyle İMPARATORUM BEN MAKE WAY FOR YOUR EMPEROR hissiyatı veriyor smiley24.gif

Sosyal ağlarda paylaş

abi nakai ve gorrok un questlerini nasil yapiyoruz

yani ordum muthis endgame ordusu degil ama quest de level 8 de acilan quest yani. ne yaparsam yapayim 2 saat ugrastim olduler diger 2 lorddan biri illaki

2 blessed carnasour yollayip diger elemanlarin combatlarini kazaniyorum benim orduyu tepeden asagiya indiriyorum ama yok yani lord gidip kosup oluyor illaki. 

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
On 27.11.2019 at 21:32, Aceace dedi ki:

"One more thing of note is that the free update will also have some significant QOL improvements. One of those improvements is a 60% decrease in wait times between turns. This should, hopefully, make those Mortal Empires campaigns more bearable."

Görmeden inanmam.

Bu turn olayı hızlandı mı gerçekten ? Deneyen var mı ?

Sosyal ağlarda paylaş

3 saat önce, Aceace dedi ki:

Oynamayın. Ben oynayamıyorum siz de oynamayın.

İlaçlısı haaaala çıkmadı.

2 ayda bi indirime giriyor dlc lerle beraber. o indirimli fiyatın üzerine kendi steam bakiyelerini eritmek için %20-30 indirim yapanlar var ben onlar sayesinde iki oyunu + bütün dlcleri aldım/alıyorum ?

Sosyal ağlarda paylaş

Ekran kartı yüzünden medium ayarlarda oynamak zorunda kalacağımdan 2 yi almadım, şu an %66 indirimde, 19 unda bir ihtilaml %75 yerse diye bekleyeceğim . Turn süreleri de kısalmışken almak lazım.

İlkini tekrardan kurdum 2 sene sonra, ilk seferinde pek vakit ayıramamıştım ama yani oyun gerçekten çok eğlenceli çohh iyi yapmışlar. En iyi TW olmuş.

Sosyal ağlarda paylaş

1 saat önce, HarveyQuinn dedi ki:

2 ayda bi indirime giriyor dlc lerle beraber. o indirimli fiyatın üzerine kendi steam bakiyelerini eritmek için %20-30 indirim yapanlar var ben onlar sayesinde iki oyunu + bütün dlcleri aldım/alıyorum ?

Ya millor tane dlcsi var. Indirime girdiğinde bile hayvan gibi maliyetli oluyo. 

Ay başında vanilla tw1-2yi alıp creamapi ile denicem. Öyle sorunsuz akıyo diyolla. Olursa var ya üfff.. Ultra ayarlarda oynucam. Alcam sadoelfleri. Vurucam kırbacı!

Sosyal ağlarda paylaş

İndirimde aldım 2'yi, tek kelime ile adamlar yapmış, muazzam. Histeri şeklinde oynuyorum :), ilk defa HoMM 3 oynadığımda aldığım tadı yeniden aldım. High medium arası grafik ayarlarında oynayabilirim tek sıkıntı bu. Ne var ne yok Tüm DLC ler için cüzdanı ekrana fırlatacağım.

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...

Yamyamlığın dibine vurdum ama 50 liradan ucuza geldi. Ta ilk oyundan beri almak istiyorum ama indirim beklemekten alamadım bir türlü. Şimdi hem 71 liraya mı ne düşmüş hem de enpara'da steam'e %50 geri ödeme dalgası var.

Şimdi evrene bunun 40k versiyonu için sinyal göndermeye başlayabilirim.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...