Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Penthesilea'nın bilinmeyen yüzü..

elaidi

Öne çıkan mesajlar

madalya olayı cıktı mertlik bozuldu simdi 3 madalya alsan ne oalcak almasan ne olacak 2002 nin baslarindan beri burdayim daha 1 k msj bile atmamisim hesap edin :)forum un amacı yardım etmek tartısmak sunu vs nerde biliyo musunuz baslıgına bilmiyorum diye cevap atılma orda adam zaten cevabi istiyo..post kasma isi gercekten seviyesizlestirdi burayı..bence 3 tane madalyası degilde acc u actirma tarihi en eski uye benim gozumde degerlidir ocak basinda actirip daha 19 gunde 1 k msj yapan adamin benim gozumde degeri yoktur..onları bos insanlar olarak goruyorum..yapacak isi olmayan madalya alınca kendini kral zanneden insanlar iste..
Sosyal ağlarda paylaş

Ökküüüz.[signature][hline]It's impossible to proove your existence without a society makes your existence possible.You are a lie, even to yourself, with out a society.Even though, what makes your existence so important to yourself?Society or your ego?Although it is impossible to refuse your ego.That's why they still call you "animal".
Sosyal ağlarda paylaş

Alexi sonuna kadar haklıdır, 2 saatte 100 post atmisim.
Okuzum cidden =)[signature][hline]UO - Penthesilea, Archer Mage of Metalon
SWG - Ealos Tsaark, Bounty Hunter of Bounty Hunter Association
WoW - Penthesilea, Night Elf Hunter of Anatolian Sunrise
Xaer_Aloneheart, 18 Ocak 2005 22:33 tarihinde demiş ki:
adam okulda yemek yerken Dela'ya nefretle bakıyo. madalyası var diye.. böyle bi adam işte..
Sosyal ağlarda paylaş

oha benim daha 3000 tane falan gerek 5k madalyasi icin sanirim. 2 yila yakin oldu ya(belki olmustur 2 yil) ama hic post kasmadim, neden? cunku ben penth gibi gay diilim =P[signature][hline]chiptech.
Seni unutmicaz Windshade...
"Ölüm dediğin budur perde arkasından haber,
hiç güzel olmasa ölürmüydü peygamber..."

Erchamion, 21 Ocak 2005 22:32 tarihinde demiş ki:
Yaşamadığın bir şey yaşadığından daha önemli olabilir mi?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...