Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bocconi

yav

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
Çok acayip okul ya. Erasmus organizasyon işinde en az 20 tane bocconi liyle tanışmışımdır. Erkeklerin hepsi artiz, kızların hepsi tikky istisnasız.

Partiye götürürsün son moda giyerler, iletişim ve muhabbet sıfır, erkekleri kız gördü mü anında yavşar ve satar, kızları da pek kaprisli ve ulaşılmazdır. Adeta bocconi elit bir küçük paris, ve milanın geri kalanı fransanın köylüsüdür. Etrafta cazzo figa diye dolaşanı sevmezler, klastırlar.

Özetle, italyanın yeditepe üni sinde okumak istiyorsan, parasızsan bir takım entegrasyon sorunları yaşayabilirsin gitmeden bunları da düşünmeni tavsiye ederim.
Sosyal ağlarda paylaş

detaylı bılgı ıcın ozelden ulasabılırsın
Elma dedıkodu cıkartma, tıkıcan cok olsa da normal ınsanlar cogunlukta. Partiye götüreceğin insan modeli birak zaten tiki olsun =) labratı napıcan?
elma said:

Çok acayip okul ya. Erasmus organizasyon işinde en az 20 tane bocconi liyle tanışmışımdır. Erkeklerin hepsi artiz, kızların hepsi tikky istisnasız.

Partiye götürürsün son moda giyerler, iletişim ve muhabbet sıfır, erkekleri kız gördü mü anında yavşar ve satar, kızları da pek kaprisli ve ulaşılmazdır. Adeta bocconi elit bir küçük paris, ve milanın geri kalanı fransanın köylüsüdür. Etrafta cazzo figa diye dolaşanı sevmezler, klastırlar.

Özetle, italyanın yeditepe üni sinde okumak istiyorsan, parasızsan bir takım entegrasyon sorunları yaşayabilirsin gitmeden bunları da düşünmeni tavsiye ederim.
Sosyal ağlarda paylaş

(bu arada sana ulasmaya calısıom ozele atıcam, maıl box doluysa sıl ^^..)

bocconi, insead, lbs, rms, ie, esade avrupada sırketlerın HQ hedef okulu. yanı havalar ısındı hadı milano paris tekne turu yapalım diye dunyaca unlu sırketlerın basındakı kısıler bıle senle tanısmaya gelıyor. bozulan oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

ben MBA deyım burs olayı ekonomik durumdan cok GMAT'e bakıyor. UG ıcın se skalalar farklı. Gelır durumuna gore farklı skalada odeyebılıyorz ama degısen mıktar ugrastıgına degmıyor demıstı eskıden gorustugum bırısı. ne kadar dogru bılmem
Sosyal ağlarda paylaş

ya ileride benim de mba yapmayı düşündüğüm okullardan, gmat dediğin gibi 720-760 bandında olması lazım ki zaten abd'deki okullara da başvuracağım. bocconi; insead ve hec paris haricinde safe pick olarak düşündüğüm bir okul aslında, finans sektöründe (özellikle i-banking, pe,vc, corporate strategy, vs.) prestiji nasıl? wso'dan falan araştırmadım gerçi ama bakalım ya, en az 4 sene iş tecrübem olması gerekiyor herşeyden önce :)
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
Allure- said:

ya ileride benim de mba yapmayı düşündüğüm okullardan, gmat dediğin gibi 720-760 bandında olması lazım ki zaten abd'deki okullara da başvuracağım. bocconi; insead ve hec paris haricinde safe pick olarak düşündüğüm bir okul aslında, finans sektöründe (özellikle i-banking, pe,vc, corporate strategy, vs.) prestiji nasıl? wso'dan falan araştırmadım gerçi ama bakalım ya, en az 4 sene iş tecrübem olması gerekiyor herşeyden önce :)

yalan diyorsun, yok öyle birşey.. istiosan özelden gel detaylı konusuruz
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...