Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Alles Klar - Twisting Nether

incredibull

Öne çıkan mesajlar

Narius said:

Meraktan soruyorum öncesinde bir olay oldu mu yoksa tamemen cima teklifini reddetmen sonucu mu vuku buldu olay?

yok yav tamamen durduk yere, bir iki gündür bu arkadaşların blackhand raidine giriyordum türk olduğumu bilip bilmediklerinin farkında değilim. Daha önceden hiç tanışmışlığım konuşmuşluğum yok kendisiyle.
Sosyal ağlarda paylaş

Capz said:

1999 dan beri her türlü mmorpg oyununu oynadım, ultimada insanlar ölünce arada küfür ederdi filanda böylesine ilk defa denk geliyorum durduk yere küfürlü trollük yapıyor, uyarıyorsun sonrada ağza alınmayacak küfür ediyor.

ultimadan beter bi durum değil bu. aynı durum
Sosyal ağlarda paylaş

Capz said:

Narius said:

Meraktan soruyorum öncesinde bir olay oldu mu yoksa tamemen cima teklifini reddetmen sonucu mu vuku buldu olay?

yok yav tamamen durduk yere, bir iki gündür bu arkadaşların blackhand raidine giriyordum türk olduğumu bilip bilmediklerinin farkında değilim. Daha önceden hiç tanışmışlığım konuşmuşluğum yok kendisiyle.

bu adam geçen günde genel chatten millete saydırıyordu.Sıkıntısı var herhalde.Yazık.
Sosyal ağlarda paylaş

ya bu guild in guild masterının hüznü diye monk karakteri varmı ? sanırım bir ara TN de Kürt guild i kurduk diye trade te kürtçe bir şeyler yazıp milleti trolleyen adam olması lazım. hiç hoş degildi yaptıkları .

Hatta şöyle anlatayım . İncredibull a 3-4 gün /w attım la bi insan döner geriye vs.. en son canıma tak etti az biraz sövdüm. ignore attım çunku insan 1 saat geri dönmez ,2 saat,3,5,6 hadi 1gün olsun adama 3-4 gün /w attım haliyke geri dönüş olmayınca sövdüm.

Sonra bu guildten rahlae olması lazım . /w attı bana incredibull un ignore u kaldırırmısın diye. tamam dedim kaldırayım . Sonra "hüznü" nün de ignore u kaldırırmısın dedi!. O an dank etti kafaya rahlae ye sordum bu sizin GM nin alt karakterimi diye oda evet dedi.ondan sonra zaten yok dedim kalsın kaldırmıyorum vs..

Hüznü isimli karakteri hiç bir muhabbetim olmadıgı halde ignore etmiştim çunku trade kürtçe olarak sürekli spam yapıyordu. Baktıgınız da o kürt guild i falan da yoktu. amaç nedir niye böyle birşey yaparlar anlamak mümkün degil.

Patide hiç bir şey gizli kalmaz dostum:)o
Sosyal ağlarda paylaş

zamanında dunemaul( türkmaul) burning legion ( türk legion) şimdi de twisting nether gibi türklerin bol olduğu serverda oynamak cidden sağlığa zararlı.

biz WoTLK zamanı dunemaul gelirse direk kickliyorduk adamı safasf.
Ne kadar az türk o kadar kaliteli oyun.
Bizimkilerde ingilizce seviyesi yerlerde olunca böyle toplana toplana serveri ele geçiriyorlar, trade chat falan full türkçe oluyor bir yerden sonra
Sosyal ağlarda paylaş

beni s.ker misin? dedigim birisinin " language'den ban yersin, ayagini denk al" cikismasina nasil bir uslup ile cevap vermem gerekiyor ki? orada ettigim kufur " hadi al bunu da " gibi bir sey.

oyun icerisinde konusulanlari ciddiye alip reeline gundem yapanlardan pek hazzetmedigimden boyle bir uslup takiniyorum, trade kanali trollemelerim de buna dahil. ufak bir kurtce yazidan sonra milliyetcilige burunenleri izlemek benim acimdan zevkli, hosuma gidiyor.

bizimle beraber oynamis ya da reelde bizimle gorusmus insanlar bizim ne mal oldugumuzu biliyor, 30 yasinda knight online oynayan abilere benzedigimizi dusunenleri de kadikoy civarinda biralamaya davet ediyorum.

ettigim kufuru burada ifsa eden dostum, gercekten bundan rahatsiz olduysan da ozurlerimi kabul buyur. ablan ile herhangi bir fantazim yok.

ekstra olarak, heroic hellfire citadel icin kendimize caster dps ariyoruz boomkin tercihli.
Sosyal ağlarda paylaş

incredibull said:

oyun icerisinde konusulanlari ciddiye alip reeline gundem yapanlardan pek hazzetmedigimden boyle bir uslup takiniyorum, trade kanali trollemelerim de buna dahil. ufak bir kurtce yazidan sonra milliyetcilige burunenleri izlemek benim acimdan zevkli, hosuma gidiyor.

İyi de bu trolleme işi biraz gaip olmuyormu? "ufak bir kurtce yazidan sonra milliyetcilige burunenleri izlemek benim acimdan zevkli, hosuma gidiyor" demiş bide . manyakmısınız olum siz? yaşınız kaç başınız kaç? alt tarafı bir oyun olum bu ! rahat olun relax takılın . yapın raidinizi keyfinize bakın. hayır muhabbetten ezik tiplerde olmadıgınız belli ama hahahahhah daha yazmıycam bişey ya.

Aferin size.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...