Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Küpe

namesiz

Öne çıkan mesajlar

said:
_Dalamar_, 19 Ocak 2005 00:04 tarihinde demiş ki:
lise zamanında "huaa hibneler kulak deldirir" diye laf etti ve onunda suratını orada dağıttım...

Şüphen varsa dön arkanı deyiver,kavga bile etme :)

said:
Tabi eğitim seviyesi yerlerde olan ilçelerden geçiyorsan veya yaşıyorsan bir kere düşün diyebilirim(ki şimdiye kadar başıma gelmedi sadece teoridir)...

Birkere kulağımda küpeyle babannemlere kırıkkaleye gittim,insanların bakışlarını görmemek için yüzümü eğerek dolaşmıştım resmen :d
Memleketim falan ama,il olmuş bi köyden daha ilerisi değil.[signature][hline]o . o .. o/ . o/ .. o/ .. o/
|. | . /|/. /|/ .... |__ .. |__
_______/___/___/_____/____

Kuğu Gölü..
Made by Çukulatalı Korax
[Pati halay ve bale ekibi kurucusu]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Korax, 19 Ocak 2005 00:54 tarihinde demiş ki:
Birkere kulağımda küpeyle babannemlere kırıkkaleye gittim,insanların bakışlarını görmemek için yüzümü eğerek dolaşmıştım resmen :d

Niye ki? Bazen yaşlı teyzeler falan yanımdan geçerken pis pis bakıyorlar kulağıma (ki sadece bi tane var niye iğreniyorlarsa) inanılmaz hoşuma gidiyor benim. :)[signature][hline]Ee nolcak şimdi?
Sosyal ağlarda paylaş

Abi bilmiyorum diliosan deldir ama deldirdim ben 2 tane var kulaımda eskisi kadar umursamıorum zaten gozukmuolarda saclar saolsun... fln[signature][hline]Her zaman saf sandığımız güneş doğarken bazen bizi kirletmemek uzaklaşır... Her uzaklaştığında yediğimiz darbeler saf olmayan bir ışıkla bizleri aydınlatır...

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Korax, 19 Ocak 2005 00:54 tarihinde demiş ki:
said:
lise zamanında "huaa hibneler kulak deldirir" diye laf etti ve onunda suratını orada dağıttım...

Şüphen varsa dön arkanı deyiver,kavga bile etme :)

said:
Tabi eğitim seviyesi yerlerde olan ilçelerden geçiyorsan veya yaşıyorsan bir kere düşün diyebilirim(ki şimdiye kadar başıma gelmedi sadece teoridir)...

Memleketim falan ama,il olmuş bi köyden daha ilerisi değil.

Hehey ben 5 yıldır kırıkkalede okuyorum. Saçlarım omzumun altında yani bayağı bi uzun.Eğer Şehre inersem insanlar bana uzaydan gelmişim gibi bakıyorlar.:) Utanmasalar merhaba dünyalı fln. diyecekler.
P.S.:Her şey kırıkkalemiz için. tey tey :)[signature][hline]Feror ego veluti - sine nauta navis,
ut per vias aeris - vaga fertur avis...
Quidquit Venus imperat - labor est suavis,
quae nunquam in cordibus - habitat ignavis.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya arkadaşlar derinize bir metal parçasının girmesine nasıl izin veriyosunuz???!!!bnm bunu düşündükçe bile tüylerim diken diken oluyor,gözlerim kararıyor.[signature][hline]-TooRan,bu kemik mi?
-???Evet...
-Ne kemiği peki???
-????
(Sinemada kız arkadaşım vücudumu tanıyor :P )
--------------------------------------------------
Doğanların En Mükemmeli Doğacak Bizlerden!
---------------------------------------------------
Sıkıldık Tarih_Hastası'nın c/p lerinden!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
TooRan, 19 Ocak 2005 18:09 tarihinde demiş ki:
Ya arkadaşlar derinize bir metal parçasının girmesine nasıl izin veriyosunuz???!!!bnm bunu düşündükçe bile tüylerim diken diken oluyor,gözlerim kararıyor.

küpenin nesi kötü anlam veremiyorum???İllaki metal girmesi gerekmiyor altında olur :-p
Ama en güzeli pirsing :p[signature][hline]Sleepwalker, 15 Ocak 2005 21:02 tarihinde demiş ki:
dikkat ederseniz hayvanın midesine bakıyor ve ne kadar çok gaz var böyle diyor içinden

-------------------------------------------
En ateşli ve içli ağlamalar, en sönük ve anlamsız gülüşlerde gizlidir.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ya arkadaşlar derinize bir metal parçasının girmesine nasıl izin veriyosunuz???!!!bnm bunu düşündükçe bile tüylerim diken diken oluyor,gözlerim kararıyor.

yaa tooran eger erkeksen cildine nasil tras bicagi degmesine izin veriosun?? hiii :-D olurmu böyle soru...
ayrica küpe üretim sektörü naapsin? acmi kalsinlarrr?:-D[signature][hline]I need u like a devil needs sin...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
vaniLLe, 19 Ocak 2005 20:18 tarihinde demiş ki:
said:

yaa tooran eger erkeksen cildine nasil tras bicagi degmesine izin veriosun?? hiii :-D olurmu böyle soru...
ayrica küpe üretim sektörü naapsin? acmi kalsinlarrr?:-D

Ama o bnm vücudumu delip de öylece durmuyooo!!!!
ııııyyyy...biri piercingg demiiisss!
aggghhh![signature][hline]-TooRan,bu kemik mi?
-???Evet...
-Ne kemiği peki???
-????
(Sinemada kız arkadaşım vücudumu tanıyor :P )
--------------------------------------------------
Doğanların En Mükemmeli Doğacak Bizlerden!
---------------------------------------------------
Sıkıldık Tarih_Hastası'nın c/p lerinden!
Sosyal ağlarda paylaş

tooran küpe denen şeyi gördüğüne emin misin daha önce?
kılıç gibi birşey değil o merak etme.

aşıdanda korkuyo musun sen? ucu sivri bir metalin kolunu delip damarlarının içine girmesi, diğer ucunu ittiren elin parmagının uyguladıgı gucle az da olsa titremesi. bunun da ignenin damarın icinde hareket etmesine neden olması.

daha mı güzel[signature][hline]Hayat bir kavgadır... İlk düşmanın sensin!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
darkwingduck, 19 Ocak 2005 02:13 tarihinde demiş ki:
sultan selim bile takmış sen de tak.. yanlız sakın sağ kulağını deldirme sonra diğerini de deldirmek zorunda kalırsın

Sağ kulağı deldiren doptur gibi bi kaide yokki.
Dop olmak zaten kafada biter,öyle olacaksan küpe takmadanda olunur yani :D unutmadan ekleyim,yurtdışında(norveç,isveç vs.) tek kulağa küpe takan hakkında doptur diye düşünüyolar.[signature][hline]o . o .. o/ . o/ .. o/ .. o/

Kuğu Gölü..
Made by Çukulatalı Korax
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Eraq, 19 Ocak 2005 02:27 tarihinde demiş ki:
Niye ki? Bazen yaşlı teyzeler falan yanımdan geçerken pis pis bakıyorlar kulağıma (ki sadece bi tane var niye iğreniyorlarsa) inanılmaz hoşuma gidiyor benim. :)

YOk yaşlı teyzeler değil,kırıkkale gibi bi yerde takılması kastım :)[signature][hline]o . o .. o/ . o/ .. o/ .. o/

Kuğu Gölü..
Made by Çukulatalı Korax
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Alexi_Septimus, 19 Ocak 2005 03:39 tarihinde demiş ki:
Benimki gözümün üstünde.
Ben napiim, öliim mi ?

Allah sana akıl versin :D[signature][hline]o . o .. o/ . o/ .. o/ .. o/

Kuğu Gölü..
Made by Çukulatalı Korax

[Bu mesaj Korax tarafından 20 Ocak 2005 04:35 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Endoret, 19 Ocak 2005 18:03 tarihinde demiş ki:
Hehey ben 5 yıldır kırıkkalede okuyorum. Saçlarım omzumun altında yani bayağı bi uzun.Eğer Şehre inersem insanlar bana uzaydan gelmişim gibi bakıyorlar.:) Utanmasalar merhaba dünyalı fln. diyecekler.
P.S.:Her şey kırıkkalemiz için. tey tey :)

Evet dimi,kırıkkale de garipseniyor,çünkü öyle şeylerin pek yaygın olduğu biyer değil.Sen yine orda okuyosun ben oralıyım :D gidince çıkarıyorum küpe müpe,akrabalar falan zaten sapırsaçma konuşunca bidaha kırıkkaleye gidesim gelmiyo.Yaklaşık 5 saat sonra kırıkkaledeyim,medeniyetten uzaklaşıyorum bisüreliğine :D[signature][hline]o . o .. o/ . o/ .. o/ .. o/

Kuğu Gölü..
Made by Çukulatalı Korax
Sosyal ağlarda paylaş

kulağımda iki gözümün üstünde 1 tane vardı,şimdi 1 tanesi kaldı ama gayet mutluyum hiçbişey olmaz deldir.[signature][hline]Ölüm nerden ve nasıl gelirse gelsin,savaş sloganlarımız kulaktan kulağa yayılacaksa, silahlarımız elden ele geçecekse ve başkaları mitralyöz sesleriyle,savaş ve zafer naralarıyla cenazelerimize ağıt yakacaklarsa
Ölüm Hoş geldi,Safa geldi !
CHE
Brook[/i]
Sosyal ağlarda paylaş

Küpe ve piercing e karşı çıkılmasının sebebi şudur. Ben diyelimki çıplak dolaşıyorum. Hepiniz tepki gösterirsiniz değilmi? Ama ben kötü birşey yapmıyorum ki...Zararım yok. Sadece çıplak gezicem. Ama cevaplar şöyle olur sanırım "toplumun ortak bir ahlak hedesi vardır, saçmalıyosun".. İşte zaten ileriki zamanda çıplak gezme muhabbeti olunca "hangi çağdayız? çıplak gezince ne oluyor?" denilecek :D .. Bu arada küpenin cool mool olayına gelince.. Tabiki alakası vardır. Bir insan kendine bakıyorsa etrafı içindir. Bu işin derindeki sebebi budur. Bir erkek sabah traş oluyorsa, saçını tarıyorsa diğer insanlar içindir. Estetik kendiniz için değildir kandırmayın kendinizi. Ama benimde kulağım delindi delinecek o ayrı..Saçım uzunken nasıl şekil veriyorsam aynı şey.. Toplum hedesi dediğim gibi yawas yawas çözülecektir. Benim sloganım kendinizi nasıl iyi hissediyorsanız öyle yapın. Sırf ortamlara girmek için yapanlar var o ayrı :D[signature][hline] Awake... for all is dying, even the dead
We are our Past failing to come back
All of us visionaires..
..with a rope around our neck...

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...