Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Melen Çayı / Rafting, piknik vs.

xaty

Öne çıkan mesajlar

Melen çayına rafting için gitmiş kimse var mı? Nasıldır, istanbuldan günübirlik gidilir mi? İlk kez rafting yapacaklara uygun mudur?

Bir de etrafta mangal yapcak yer var mı? Malzemeyi direk oradan alsak daha da güzel olur, kendin pişir kendin ye mekanı tadında..
Sosyal ağlarda paylaş

geçen sene gittim,1gece kalmalı
mangal yapmalık yeri bırak mangallar var,bi hayli hatta,kömürü kendin götür ama,etleri ordan alın hem ucuz hemde güzel kasaplar var,adamlara sorun,yönlendirirler

bize salatayı bile yapmayın yapılmışı var fln dediler,galiba rafting parasına sonrasında yemekde dahil,en azından biz gittiğimizde öyleydi

valla akşam bira içeriz fln diye düşünmüştük,içtikte keza,ama adamlar biraz garip garip baktı,malum,sakarya,tutucular bi hayli

ilk kez rafting yapmaya son derece uygun,bizim grupta 4 kişiden 3ü ilk defa yaptı,çok bi zorlanan yoktu,hatta bana biraz sıkıcı bile geldi,bazı dönemler su baya debili oluyormuş ama bana öyle denk gelmedi valla

tek bi uyarım var,servislere binip raftingi yapmaya gideceğiniz yere gidiyorsunuz,giderken yanınızda rafting sonrası giyecek kuru kıyafetler havlular fln götürün,biz bilmiyorduk,götürmedik,sonra servisler gelip bizi kampa götürene kadar tir tir titredik sogukta ıslak ıslak,çok kötü olmuştu,bizim salaklıgımız gerçi,diğer herkes akıl etmişti
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
şimdi kahvaltı çok güzel serpme kahvaltı. akşam yemeği de güzel bol doyurucu vesaire.
rafting 1,5 saat civarı sürdü. eğlendim. ama o kadar adrenalinli değildi benim için. sanırım beklentim yüksekti ondan ama eğlenceliydi. özellikle bi kaç yerde baya keyif aldım. arada bottan atladık yüzdük fln. daha önce hiç ırmakta yüzmemiştim.

su debisi yeterliydi ama kesinlikle şubat-mayıs arasını tavsiye ediyorlar. özellikle şubat mart bomba oluyor diyorlar. kesin gidicem o mevsimde.

ha bide bilmeyenler için raftingde hakkını veriyorsanız baya yoruyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...