Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Milli Takım

souldarkorn

Öne çıkan mesajlar

bLackcha0s said:

Arda yı sevmem karakter olarak da düzgün topçu değil ama bu konuda haksız olduğunu düşünmüyorum. Soner Yalçın yazmış bugün okuyun bi.
Bu kadar para kazanan adamın milli takımda prim kavgası yapacağına inanmak komik bence.
Yıldırım Demirören in sahibi olduğu gazetenin tiraj için yapmayacağı şey yoktur.

https://www.youtube.com/watch?v=_aT2eMR9apk
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

mehmet demirkol da demiş ki hayatta en son bekleyeceğim insan
ashdfuahdsufhdasuh

ahaha bu da cok iyiydi hakikaten. kanal uzerine sinmis. kendisi de basin mensubu degilmis gibi. cevabini bildigi sorulari baskasina sormalar, devamli baskasinin topa girmesini beklemeler. ironik bir sekilde en sevdigi kalip "zekamizla dalga gecmeyin".
Sosyal ağlarda paylaş

%51-49'dan sonra kim nerede duracağını bilemiyor şu an. Baksana Evet'çi bile mağdur edebiyatına bağladı, ulan siz mağdursanız biz yaşamıyoruz. İlerde umarım hepsi Retöcü diye yargılanır ve Hakan Şükür'ün yaşadıklarını yaşar.

Spor, futbol vs. bunlar kitlelerin afyonu klişe tabirle; kadrolaşmalar, pasolig'ler, Başakşehir'ler, Osmanlı'lar ile o hevesi de kırdılar insanlardaki. İyi yine bu kadar değersiz bir markayı Katar'a ittirdiler yayın ihalesinde efsane paraya.
Sosyal ağlarda paylaş

soner yalcinin yazisini ben de okudum. iyi guzel yazmis da, ardanin neden bu adamin yazisindan 1 sene sonra, acikcasi durup dururken oluyo, adamin bogazina sarildigini aciklamiyor. ya birseyler olmus kimse ne oldugunu konusmuyor ya da arda milli takimda oynamak istemiyordu gitti adamin bogazina sarildi 1 sene onceki yazisini bahane ederek, mazeret oldu cikti milli takimdan.
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.cnnturk.com/amp/spor/futbol/burak-yilmaz-arda-turan-yoksa-ben-de-milli-takimi-birakiyorum

burak bende bırakıyorum demiş.umarım doğrudur hatta kankisi selçuk,caner,gökhan,volkan babacan hepsi bırakabilir milli takımı o zaman bir şeye benzer

gerçi haber de saçma sapan en altta arda turan engellemiş bırakmasını diyor aslfjhasfl keşke bıraksa
Sosyal ağlarda paylaş

Bu Rıdvan gerçekten tüketti kendini. Bir de evet dedik diye Ardayla linç edildik demiş. TFF ve Demirören hayır dedi yani. Bu kadar düşebilir mi ya bir insan. Koskoca camiayı düşman etti kendine, İzmir Marşı da Mustafa Kemal'in Askerleriyiz de Fenerbahçe tribünlerinde en çok söylenen sloganlar. Sen hayatını geçirdiğin Fenerbahçe'nin nasıl bir yapıda, taraftarının nasıl bir kafada olduğunu bilmiyor musun be adam. Haysiyetsiz herif, her gün daha ne kadar saçmalayabilirim diye düşünüp ona göre konuşuyor herhalde.
Sosyal ağlarda paylaş

Esnaf said:

http://www.cnnturk.com/amp/spor/futbol/burak-yilmaz-arda-turan-yoksa-ben-de-milli-takimi-birakiyorum

burak bende bırakıyorum demiş.umarım doğrudur hatta kankisi selçuk,caner,gökhan,volkan babacan hepsi bırakabilir milli takımı o zaman bir şeye benzer

gerçi haber de saçma sapan en altta arda turan engellemiş bırakmasını diyor aslfjhasfl keşke bıraksa

milli takıma bi reset çekmek lazım ..
Sosyal ağlarda paylaş

mani said:

said:
Dilmen: 'Evet' dediğimiz için Arda ve beni bitirdiler

Spor yorumcusu Rıdvan Dilmen; Arda Turan'ın referandumda 'evet' kampanyasına destek olduğu için bunları yaşadığını savundu.

https://www.youtube.com/watch?v=uVyiaTYVMvg

http://m.ensonhaber.com/dilmen-evet-dedigimiz-icin-arda-ve-beni-bitirdiler.html

azalarak bitiyorlar herhalde yoksa bitmiş halleri buysa tam halleri evlerden uzak...
Sosyal ağlarda paylaş

Benim arkadas bile inaniyor evet dediler diye yaptilar diye..

0 akil mantik ya, sanki ulke hayircilarin elinde fatih terim de sosyal demokrat????

Bir bitmedi magduriyetleri ulkeyi bellediler hala magdur oluyorlar

Sen yurtdisinda master yapan adamsin nasil inaniyorsun ya?

Murat Boz ve Arda Turani linc ediyorlarmis evet dediler diye, murat boz kim
Sosyal ağlarda paylaş

Bir ağlak daha aynı şeyi söylemiş;

Turan'ın siyasi görüşü yüzünden eleştirildiğini savunan Demirören, "Arda kaptanımız bir yanlış yapmıştır ama yaptığı bu yanlışı Arda'ya doğru şekilde göstermeliyiz, o bir dünya markası. Arda benim gibi referandumda 'Evet' oyu verdiği için linç edildi'' dedi.

Demirören şunları söyledi:

"Bir futbolcunun da bu tür olaylara göstereceği tepkinin fiziki ve hakaret dolu olmaması gerekir. Arda kaptanımız bir yanlış yapmıştır. Yanlış yaptığını da Arda’ya medeni yollarla göstermemiz gerekir. Hakaret ederek, üzerine giderek, ona yüklenerek değil. Çünkü Arda bir dünya markası, Türk futbolunun bir değeri ve böyle yetenekler kolay yetişmez."

https://www.aydinlik.com.tr/spor/2017-haziran/demiroren-den-skandal-arda-turan-aciklamasi-evet-oyu-verdigi-icin
Sosyal ağlarda paylaş

Şu evet dediler diye yaptılar muhabbetine nasıl inanabiliyor insan hakkaten müthiş...

Evet dedi diye prim hesabı muhabbeti çıkamaz, referandumdan sene önce çıktı o prim olayının kokusu. Primden dolayı gönderilmiş olamaz, yaptığı hareket belli, onu geçtim, gönderen adam Terim zaten iktidar yandaşı adam.
Sosyal ağlarda paylaş

rıdvan, arda, başakşehir başkanı bunlar artık futbol üstü adamlar.

"x'i yedirmeyiz" kalıbı akplilerin ne kadar çok kullandığını hatırlıyorsunuzdur. artık rıdvan'ın şamil tayyar ve burhan kuzu gibi tiplerden farksız olduğunu görmek açısından güzel bir örnek. evet hayır mevzusunun arkasına girmesinin sebebi çok açık işte, hemen parti kalkanına giriyor işte eleştiriler gelince.

ayrıca boşuna şeytan dememişler zamanında dfdsg. tam bir akbaba gibi, fener yönetiminden ekmek yiyemediği için yıllardır federasyona göz dikmiş bariz şekilde. özellikle hido basket federasyon başkanı olunca iyice kendini de inandırmış. Demirören futboldan anlamadığı için parayı basıp fatoşu getirdi. Fatoş da devleşen arda egosu altında kaldı sdf ve şu an rıdvan kamuoyu yaratıp ikisini de yıpratmaya çalışıyor. Yarın bir gün federasyon ve spor bakanlığından koltuk kapmak için.

dünya kupasına gidilsin gidilmesin, yakın gelecekteki tahminim:
demirören gg,
fatoş istifa,
başakşehir başkanı yeni federasyon başkanı,
rıdvan milli takım futbol direktörü,
antrenör de avcı veya aykut olur.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...