Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Season 3

Selamisahin

Öne çıkan mesajlar

2. sezon 5 Nisan'da bitecek ve yeni sezon 10 Nisan'da çıkacakmış. Patch 2.2'de bu sezonla birlikte gelecek. Güzel bir patch ve oyuna etkileri de iyi olacak gibi. Herkes Barbarian oynamaya hazırlansın bence :p

Ekleme: Patch 2.2 geleceği için sezon2 kısa kaldı. Bayağı değişiklikler falan var çünkü. Yüklü bir patch.
Sosyal ağlarda paylaş

Zaten sezon mantığını pek sevemedim, üstüne bu kadar kısa süren sezon iyice saçma olmuyor mu? Bu kadar sürede benim üstümde hala sarı itemler olurdu heralde, nerdeki kafamdaki seti falan toplamak.

İlk sezon gene iyi idi süre olarak. Artık bıkmaya başladığım bir zamana denk gelmişti bitişi.
Sosyal ağlarda paylaş

uzunluğu kısalığı oyuna haftalık ne kadar zaman ayırabildiğinle alakalı aslında. sezon açıldığından beri 900 paragon lvl'ı geçen de var 400 anca olabilmişler de var daha düşüğü de var. ben 600 oldum mesela, benim için tam ideal yaklaşık 2 aylık sezonlar
Sosyal ağlarda paylaş

ben gruplara hiç girmeden, gecede 1 2 saat ayırıp 140 paragon oldum. 5 nisan hakkaten kısaymış ama sezonu sezon gibi oynamadığım için sorun yok, sıralamaya gireyim vs amacım yok, takılıyorum. Bu sezon Monk oynadım, yenisinde Barbar oynarım, keyif alayım yeter :).
Sosyal ağlarda paylaş

http://eu.battle.net/d3/en/forum/topic/13987539061

said:
For your quick viewing pleasure, I pulled the new S3 Exclusive items' descriptions from the patch notes.

(DH Quiver) Dead Man's Legacy

Multishot hits enemies who are below 50-60% health twice

(Barb Belt) Dread Iron

No information from notes

(Ring) Nagelring

Summons a Fallen Lunatic to your side every 10-15 seconds

(Ring) Obsidian Ring of the Zodiac

Reduces the remaining cooldown of one of your skills by 1 second each time you spend resource

(Crusader Belt) Hammer Belt

Justice spawns a Blessed Hammer when it hits an enemy

(Wizard Bracers) Ranslor's Folly

Energy Twister Periodically pulls in enemies within 30 yards

(WD Ring) Little Man's Finger

Gargantuan instead summons three smaller Gargantuans each more powerful than the original

(Monk Bracers) Spirit Guards

Your Spirit generators reduce your damage taken by 30-40% for 3 seconds

(Gem) Iceblink

Your Cold skills now apply Chill effects and your Chill effects now slow enemy movement speed by an additional 5%

The additional movement speed reduction is increased by .4% per rank

At rank 25 you gain 10% increased chance to critically strike Chilled or Frozen enemies

(Gem) Mutilation Guard

Gain 10% melee damage reduction

Melee damage reduction is increased by 1% per rank

At rank 25 while below 50% life, you may move through enemies unhindered

Bottomless Potion of Amplification

Increases healing from all sources by 20-25% for 5 seconds
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
hani 1 saniye internet gider adsl ışığı yanıp sönmeye başlar, sonra hemen geri gelir ya, siz hürriyet okurken farkına bile varmazsınız, öyle olunca da gg

serverda sorun çıktı, bir anda durup dururken "please relog" hatası alıyorsunuz ya bazen, öyle olunca da gg, the great thanksgiving rip diye aratın mesela redditde :p

+ türk telekom, trafoya kedi giren ülkede yaşamak falan sdf
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...