Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

300c Cabriolet (By West Coast Customs)

GeeM

Öne çıkan mesajlar

MTv izleyenler bilir, West COast Customs diye bişi var..bir şirket mi diyim, sanayi ustaları grubu mu diyim, sanatkarlar topluluğu mu diyim, modifiyecinin kralları mi diyim bilmiyorum.
Pimp My Ride programında hurda arabaları sanat eseri haline getiriyolar. Tek yaptıkları sağdan soldan parça satın alıp arabaya takmak değil. inanılmaz orjinal fikirleri arabalara uyguluyolar (kolçak yerine süs havuzu, subwoofer arası akvaryum, Station arabada Dj seti vsvs)
Döşemeden şasiye herşeyle inanılmaz titz şekilde ilgileniyolar.
en son sayfalarını ziyaret ettiğimde bu görüntüyle karşılaştım açıkcası götüm düştü. Helal olsun diyorum ve ellerinden öpüyorum bu niggaların.

daha ayrıntılısı için:

http://www.westcoastcustoms.com

off offf[signature][hline]en sevdiim çiçek dağdaki tiken,
en sevdiim hayvan çöldeki defe

Sosyal ağlarda paylaş

Ohaa sedan'ı muhteşem bu arabanın Cabrio'sunu yapmışlar manyak olmuş.
Ama acayip büyük bi araba bu antalyada bi belediye başkanı almış bundan 300c.tabi sedan. 730bmw den büyük nerdeyse.bu cabrioda .. pff yorummu yapılır buna be :D
süperr[signature][hline]i love this game!
youth only zone!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BOccOB, 09 Ocak 2005 20:16 tarihinde demiş ki:
Hadi ön ızgarayı, arkadaki ekranları falan anladım, 4 kapılı arabaı nası coupe yaptılar?

coupe yapsalar yine iyi Boccob.
adamlar manyak 4 kapı sedanı cabrio yapmışlar hemide tek kapı.[signature][hline]i love this game!
youth only zone!
Sosyal ağlarda paylaş

walla helal olsun ne diyelim.Sonuçta adamlarda bu işler yasal ve kolay o yüzden diledikçe oynuyorlar zevk alıyorlar.Sen bir 300c'yi al bu şekle getireceğin kadar emek ve zamanın 2-3 katını Türkiye'de sadece ruhsatı için harcarsın :)[signature][hline]Acıyıda,tatlıyıda,insan kendi hazırlar,kendi yer;değişen sadece seçilen malzemelerdir.
Sosyal ağlarda paylaş

abi çok iyi yapmışlar, dış modifiyeyle alakadar oldum olalı standart arabalar kesmiyo beni çok kötü bşi ya =)[signature][hline]evryone expects u to perform but u cant. copy/paste but nothing happens. undo but cant undo. get text ha ha ha. Im a very busy person im srry youll have to wait until tomorrow or maybe the next day if u re lucky. if im lucky. if im lucky ill still be here. hello how are you is evrything

**no more dinosaurs@ montezaus
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Vodan, 09 Ocak 2005 23:25 tarihinde demiş ki:
Amerikanın bazı eyaletlerinde ön tarafa plaka takma zorunluluğu yok

eheh bu arabanın arkasındada yok plaka :)
west coast customs amblemi var eheh[signature][hline]Yeni şubemizin hangi ilde açılmasını istersiniz?
Antalya olucak. pls gençler :)
http://www.tusdata.com/ sağ tarafta anket.

Sosyal ağlarda paylaş

zaten büyük arabalara hastayım
zaten kabriyo arabalara tümden hastayım(kabriyom olsa, kar yağsa üstünü açar gezerim öyle de kroyum)
büyük kabriyo arabalara ölürüm.
ama bu büyük kabriyo araba değil.
bu başka bişi..
sevgime yeni bi anlam kazandırdı. muhteşemliğin yansımasıdır abi bu. o jantlar, o ızgara, o çizgiler, o asalet, o parlaklık.. tarifi namümkün.
tek bişey eksik orda o da ben oluyorum direksiyonda.[signature][hline]en sevdiim çiçek dağdaki tiken,
en sevdiim hayvan çöldeki defe
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arabayı Türkiyeye getirip kullanmak.
Araba gümrükte 2 ay en az yatar. bir dolu form. Araba'nın değerine göre form masrafları muhtemel 2000 YTLyi bulabilir. Sonra girdiği sınıf, motor hacmi, zartu zurtu deyip, normal arabalara %100 vergi takan zihniyet, buna acımaz, %250 falan vergi takar. (OHa diyeceksiniz, ÖTV gibi canavar misali vergiler var, öpeeeer). Hah, sokmayı başardınız içeri he mi? Duuuur...
Bu arabanın ruhsatının çıkması lazım, alalım sizi muamele işlemlerine doğru. Nee, modifiye mi? O zaman denetlemeden, trafik muayeneden ve şubeden onay lazım koçuuum. Siz muamele işlemlerine 1000er 1000er YTL bayılırken biz arabayı şöööyle denetime alalım. Şurası olmamış, şu kadar ceza, sök. Burası da yassaah kardeşim, sööök, şu kadar ceza. Burası? Hele burası hiç olmamış, söööök, ahanda şu kadar ceza!
Ha dur cezaları ödemeden muayene ve şube başvuru ücretlerini alalım bir zahmet.
Eveet, ne diyorduk, arabanız trafiğe çıkmaya müsait değil, onu burada bağlıyoruz. Cezaları ödedikten sonra vereceğimiz çekiciyle yasaklarını söküp, TEKRAR muayeneye getirebilirsiniz.
Kalın sağlıcakla.
Bu arada ruhsat işlemleri için ödemiş miydiniz? Ha unutmayalım da.

İşte karşılaşacağınız şey budur... Buna harcayacağınız parayla, alın TOFAŞ, götürün Bursa Otosan'a, oradaki çiziktirmiş usta amcalar size aynısından 5 tane yapsın. Hatta motoru falan bırakıp sırf dış görünüş derseniz 50 tane yapsın. Olay budur yani :)[signature][hline]Denizden Esen Lodosa İnan, Hayallerinin Aşkını Ciğerlerine İşlesin.
Tüm Metalciler bir gün Led Zeppelini tadacaktır.
Sosyal ağlarda paylaş

araba guzel jantlar super de

gozumden dustu bu araba amerikada radar yakalayabilirmi bu arabayi beaahh

hayvan gibi yollar var orda :)

turkiyede olsa yollari boschver arabayi her goren polis zaten durdurur egsozdur zarttir zurttur :P[signature][hline]Love is a name.. Sex is a game..so, Forget the name... Play the Game..

Saint Joseph'li ultimacılar
Sosyal ağlarda paylaş

abi bi daha vurdu sitelerinde SLR Mercedesle oynamıslar:) Bunlar garanti manyak[signature][hline]Ne Seni Unutacak Kadar Zaman Geçecek,Ne de Geçen Zaman Seni Unutmaya Yetecek...Seni Aramıyor Sormuyorsam Unuttuğum Anlamına Gelmez..Zaman Alışmayı Öğretir UNUTMAYI ASLA ! ! !
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...