Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

sari boyali kiz enflasyonu

micha

Öne çıkan mesajlar

said:
undomiel, 20 Ocak 2005 14:47 tarihinde demiş ki:
iide ben siyah saçli ye$il gozlu olmayan ama gothic olan bi dolu insan taniyorum.
onla ilgisi yoq.

gothic bi tipi var diorz biz sen bi yaşam tarzı olarak algılamışın
yanlış algılamışın :P[signature][hline]micha, 15 Ocak 2005 01:14 tarihinde demiş ki:
onune gelen pamela direk sux yani
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Obscura, 20 Ocak 2005 15:06 tarihinde demiş ki:
said:
undomiel, 20 Ocak 2005 14:47 tarihinde demiş ki:
iide ben siyah saçli ye$il gozlu olmayan ama gothic olan bi dolu insan taniyorum.
onla ilgisi yoq.

gothic bi tipi var diorz biz sen bi yaşam tarzı olarak algılamışın
yanlış algılamışın :P

tmm biz o konuyu geçtik thanks for your information[signature][hline]Msn'de Madder 20.01.2005 15:08'de dedi ki:
"bu ciletiiiiiiiiiiiiiiii
taçsız kral pele,bakenbauer,nadya komanaççi,biricit bardo,ingiltere kraliçesi elizabet, kaleci mıyer*, fenerbahçeli cemil kullandı. hepsi de şöhretini bu cilete borçlu! on saniyede susuz sabunsuz traş!"
Sosyal ağlarda paylaş

ahuahuahu[signature][hline]Msn'de Madder 20.01.2005 15:08'de dedi ki:
taçsız kral pele,bakenbauer,nadya komanaççi,biricit bardo,ingiltere kraliçesi elizabet, kaleci mıyer*, fenerbahçeli cemil kullandı. hepsi de şöhretini bu cilete borçlu! on saniyede susuz sabunsuz traş!"
Sosyal ağlarda paylaş

iskenderunda misin
allahim her yerde iskenderunlular karsima cikiyor
istanbulda oda arkadasim iskenderunlu
ankaraya gittim tanistigim ilk bes kisiden biri iskenderunlu
allahtan antalyada yoq
bu iskenderde bi$i var herhalde
=)[signature][hline]Msn'de Madder 20.01.2005 15:08'de dedi ki:
Sosyal ağlarda paylaş

gelin ya hawa güzelse ordan güne$i de getirin yaninizda
geldik buraya isiniriz die allam dondukkkkk[signature][hline]Msn'de Madder 20.01.2005 15:08'de dedi ki:
Sosyal ağlarda paylaş

ahuahuahu demek yiceklerdi
nedir bu skate olayi ?[signature][hline]Msn'de Madder 20.01.2005 15:08'de dedi ki:
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...