Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2014 -2015 Sezonu Genel Tartışma - 4

WaNTeD

Öne çıkan mesajlar

sostizm said:

Hamzadan önce 4 4 yiyorduk, HH geldi SADECE. 2 maç kaybettik,

Ama olsun, gitsin bu. Türküz biz, kelle isteruk.

takım şuan klasik baltaladıkları yabancı hocanın ardından gelen terim gazıyla oynuyor. hamza zaten terim sıtayla bi hoca. bu gaz sene sonu söner.

valla taraftar olarak beni kesmiyor bu düzen baydık yani. bu sene şampiyon olsak ne olacak. seneye yine kanseriz. hamza hamzaoğlu önümüzdeki seneyi zor çıkarır iki türlü de.

yabancı sınırı yok. maliyetli bütün yerlileri göndereksin. sneijder muslera melo üzerine kuracaksın takımı işte. bi tane de akıllı bi yabancı hoca. doldursunlar 3-5 tane yıllık 200-300 bin euro alan avrupalı.

tamam prandelli çok kötüydü hakkaten. ama bu yeniçeri düzeninin üstünü örtmüyor. sezona hamza ile başlasak prandelli gibi o da giderdi muhtemelen.

yasin olcan burak selcuk umut'la olmaz bu iş. galatasaray lan bu. sneijder'i çıkarsan anadolu takımıyız.

yıl 2015 galatasray'ın stoperi hakan balta. ben unutmadım hala bizi avrupa liginden eleyişini hakan baltanın sdfgd

kısaca hamza kukla. futbolcular ağlıyordu geldi hepsine formalarını geri verdi. herkes maç başını alıyor kafası rahat işte. yeniçerileri mutlu etmeye geldi. yoksa hiçbir vasfı olmayan umut bulut yerine neden sinan gümüşü izleyemiyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

işte bi umut bekliyoruz sdfds

ben ölmeden sabri'siz bi galatasaray izlemek istiyorum.

şuan tek isteğim yabancı kontenjanı kalkınca fener beşiktaş farketmez bi takım avrupa'da başarılı olsun. çünkü bu yabancı sınırı bi boka yaramadı diyip ertesi sene tekrar 6 yabancıya döner bu ülke sdfs
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

işte bi umut bekliyoruz sdfds

ben ölmeden sabri'siz bi galatasaray izlemek istiyorum.

şuan tek isteğim yabancı kontenjanı kalkınca fener beşiktaş farketmez bi takım avrupa'da başarılı olsun. çünkü bu yabancı sınırı bi boka yaramadı diyip ertesi sene tekrar 6 yabancıya döner bu ülke sdfs

baskette fazlasıyla görüldü bir boka yaramadığı, bir anda öyle dönmezler ya futboldaki rant uğruna bile olsa asdfs
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...