Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

akıllı bileklik

Milamber

Öne çıkan mesajlar

• 1 ay sonra ...
turkiye de yok aynen, olanlarda pahali

bana da yuzme icin guzel bisiler lazim, bu moov cacik cikti.
freestyle'i gidip sirtustu olarak vs algiliyor. sprint yaptiginda kelebek yuzuyorsun diyor. (ki teknigimin serbesti kelebek olarak algilatacak kadar kotu oldugunu dusunmuyorum.)

fenix5 guzel alet ama laptop parasina satilmasi uzucu.
Sosyal ağlarda paylaş

• 6 ay sonra ...
mi band2 var bende, esasında onun yaptıklarından fazla bir şey istemiyorum ama çok bi takoz duruyor mi band2, bu biraz daha saat gibi ve daha çok özelliği var.

nabız olayı aynen dediğin gibi ama zaten ondan vazgeçtim ben, adım saysın gece uykumu takip etsin falan öyle beklentilerim.
Sosyal ağlarda paylaş

µh said:

samsung fit2 350 lira suan hepsiburdada alinir mi sizce?

şunu yazmışsın iyi ki, benim iosun üzerine alasım geldi fakat bileğim biraz kalın, 21cm demiş L olan model için, 21 cm toplam kordon uzunluğu mudur yoksa max 21 cm bileğe olacak şekilde 23 24 cm midir acaba? ikincisi ise ciddi ciddi bende sipariş geçebilirim.

apple watchlar ne durumda birde kullanan var mı? fiyatını karşılamaz diye düşünüyordum ama böyle patates gibi yaşayasım var artık telefonu bile çıkarmak istemiyorum cebimden.

1-2 küçük postla bana da yardımcı olabilirseniz sevinirim çok, taksitli versinler bana watch :<

biraz reviewlara vs baktım samsung f/p olarak daha iyi gibi, boyutlara ulaşayım bir şekilde.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...

160 TL'ye Mi Band 4 aldım. nabzı düzgün ölçmüyor. yataktan yeni kalkıyorum 115 diyor, sporda barfiksten hemen sonra bakıyorum 75 diyor. saate baktığım anda nabzımı görmek istiyordum ben...

uykuyu düzgün tracklemiyor. gece tuvalete kalkıyorum rahat 5 dakka, awake 0m diyor. deep sleepler 20-45m arası diyor doğru olabilir kötü uyuyor olabilirim. gece yatağa yatış ile sabah yataktan kalkış arasını trackliyo anca.

koluma sımsıkı taktım bir tık daha ötesi kangren artık. Mi Fit'ten başka bi app mi kullanmak lazım? adımları Google Fit de sayıyordu abi niye aldık bu cihazı şimdi?

Sosyal ağlarda paylaş

28 dakika önce, tiLi dedi ki:

160 TL'ye Mi Band 4 aldım. nabzı düzgün ölçmüyor. yataktan yeni kalkıyorum 115 diyor, sporda barfiksten hemen sonra bakıyorum 75 diyor. saate baktığım anda nabzımı görmek istiyordum ben...

uykuyu düzgün tracklemiyor. gece tuvalete kalkıyorum rahat 5 dakka, awake 0m diyor. deep sleepler 20-45m arası diyor doğru olabilir kötü uyuyor olabilirim. gece yatağa yatış ile sabah yataktan kalkış arasını trackliyo anca.

koluma sımsıkı taktım bir tık daha ötesi kangren artık. Mi Fit'ten başka bi app mi kullanmak lazım? adımları Google Fit de sayıyordu abi niye aldık bu cihazı şimdi?

nabiz ve uyku bende dogru calisiyor, sporda ozellikle dogru gosteriyor nabzi, workouta aliyorum tabii yuzerken falan veya kosarken. aksam hic tuvalete kalkmadigim icin denemedim awakei ama sadece gece calisiyor uyku seyi.

benim asil alma sebebim notificationdi zaten ama spor bonus oldu.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...