Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kötü Filmler Başlığı

Dragonfire

Öne çıkan mesajlar

son zamanlarda izlediğim, şikayet edeceğim kadar kötü şu var:

http://www.imdb.com/title/tt1756851/

bi de bu iddialı kötüydü keşke ergen romanı uyarlaması olduğunu izledikten önce öğrenseymişim dfg

http://www.imdb.com/title/tt1528071/

izlemeye başlayıp yarım bıraktıklarım, şöyle bir bakıp izlememeye karar verdiklerimi saymıyorum zira onlar için kötü yetersiz bir sıfat.
Sosyal ağlarda paylaş

filmin adı "Pi"; matematik dehası bir adamın elindeki verilerle doğanın sırrını çözmeye çalışmasına tanık oluyorsunuz. arada baş ağrısından dolayı kriz geçiriyor. o kadar kötü ki yarısında kapatmak zorunda kaldım.

@laurelin; bulut atlas baya güzel film, hangi özelliğini kötü buldunuz?
Sosyal ağlarda paylaş

kavurma said:

filmin adı "Pi"; matematik dehası bir adamın elindeki verilerle doğanın sırrını çözmeye çalışmasına tanık oluyorsunuz. arada baş ağrısından dolayı kriz geçiriyor. o kadar kötü ki yarısında kapatmak zorunda kaldım.

@laurelin; bulut atlas baya güzel film, hangi özelliğini kötü buldunuz?

abi önce Pi'ye kötü dedin sonra da bulut atlasına iyi. şu yorum arkada kalmasın sdfds
Sosyal ağlarda paylaş

En kötü filmlerden hiç düşünmeden direkt aklıma gelenler:

Dante 01 (gördüğünüz yerde kaçın)
Million Dollar Hotel (Mel Gibson'u Milla jovovich'i görünce insan bir ümitleniyor da sonra tek düşünce bunları bu filmde oynamaya nasıl ikna etmişler acaba)
John Rambo (son filmden bahsediyorum. Rocky'nin son filmi ne kadar güzelse bu da en az bir o kadar kötüydü, efsanelere saygı kuşağında izledik pişman olduk)

Overrated (Ahanda tüm saldırı okları şimdi bana yönelecek bunları sıralayınca):
Avatar (görüntü müthiş ama görüntü dışında bir şey yok filmde, kurgu rezalet, senaryo çalıntı falan filan. Millet görüntüden orgazm olup filmi öve öve bitiremedi.
District 9 (Bildiğin sıkıcı, derin konu işlemesi güzel ama sıkıcı, tutarlılık hataları çok göze batıyor)
Interstellar (gayet güzel bir film, eğer senaryoyu birazcık kafası çalışan adama yazdırsalar bir bilimkurgu kültü olabilirmiş. Olmamış. Bu haliyle de gayet iyi ama haksız yere kült film damgası yapıştırılıyor)
Scott Pilgrim vs the World (efektler iyi, konu iyi seçilmiş de yetersiz kalmış, kızlarla konuşamayan ergenlere yönelik biraz)
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

En kötü filmlerden hiç düşünmeden direkt aklıma gelenler:

Dante 01 (gördüğünüz yerde kaçın)
Million Dollar Hotel (Mel Gibson'u Milla jovovich'i görünce insan bir ümitleniyor da sonra tek düşünce bunları bu filmde oynamaya nasıl ikna etmişler acaba)
John Rambo (son filmden bahsediyorum. Rocky'nin son filmi ne kadar güzelse bu da en az bir o kadar kötüydü, efsanelere saygı kuşağında izledik pişman olduk)

Overrated (Ahanda tüm saldırı okları şimdi bana yönelecek bunları sıralayınca):
Avatar (görüntü müthiş ama görüntü dışında bir şey yok filmde, kurgu rezalet, senaryo çalıntı falan filan. Millet görüntüden orgazm olup filmi öve öve bitiremedi.
District 9 (Bildiğin sıkıcı, derin konu işlemesi güzel ama sıkıcı, tutarlılık hataları çok göze batıyor)
Interstellar (gayet güzel bir film, eğer senaryoyu birazcık kafası çalışan adama yazdırsalar bir bilimkurgu kültü olabilirmiş. Olmamış. Bu haliyle de gayet iyi ama haksız yere kült film damgası yapıştırılıyor)

Scott Pilgrim vs the World (efektler iyi, konu iyi seçilmiş de yetersiz kalmış, kızlarla konuşamayan ergenlere yönelik biraz)

bold kısma katılıyorum son satırdakileri izlemedim
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...