Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

4. Geleneksel Paticik Hearthstone Turnuvası

quixef

Öne çıkan mesajlar

bayaa bi tartisma kacirmisim da sonradan gec gelen yorumlarimi yapiim:

tek tek mac diil de matchup sonucundan insanlarin bi ust tura cikmasi en mantiklisi zaten, o yuzden malibu'nun cikmasi dogru olmus.

masticore genel averaj ikili averaj meselesinden bahsetmis. genel averaj mantikli gelio kisisel tercih olarak ama cok da farketmio. sonucta ikili averaj da mantiksiz diil. (gruplarda da cok bi sey deistirmio zaten)

ayrica finale kadar bo5, finalde de bo7 gidilmesi benim tercihim de deck yapmakta sikinti cikicaksa direticek bi sey yok.

classlari/deckleri deistirmekte de bi sorun gormuorum ozellikle deckleri herkes tarafindan ogrenilenler icin.
Sosyal ağlarda paylaş

bastan ayni deckler dendigi icin istemeyenler olursa ayni kalabilir ama bazilarimizin oyununu diger gruplardan oyuncular spectate etmisti (ben de muhtemelen cikamam gruptan diye bir sey demedim :P), o yuzden degistirilmesine izin verilirse guzel olur..

yoksa dert degil hani kim hatirlayacak gidip ozellikle not etmemisse kartlari :)..
Sosyal ağlarda paylaş

quixef said:

Deckler değişsin mi, aynı mı kalsın?

BO3 mü olsun BO5 mi

normalde değişmemesi taraftarıydım ama bazı kişilerin deckleri resmen ifşa edildi. haksızlık oldu onlara bence.

class değiştirmeme fikri güzel gibi.

bo5 de tercihim. ama double elimination yapmışın, double'da baya uzun sürebilir 5. ben her şeye uyarım. sen bi strawpoll açsana yaw bu iki soru için en güzeli.
Sosyal ağlarda paylaş

Of kanser oldum, antivirüs mü adblock mu blokluyor bilmiyorum Create Poll a basamıyorum strawpoll da. Ama genel hava itibariyle şöyle olsun bu sefer:

** TURNUVANIN BU AŞAMASI İÇİN TURNUVA BAŞINDA DEKLARE ETMİŞ OLDUĞUNUZ CLASSLAR İLE OYNAYACAKSINIZ, ANCAK DECKLERİ DEĞİŞTİREBİLİRSİNİZ.

(Zaten deck SS i alma gibi bir uygulamamız olmadığından bu yapılmış olabilir grup aşamasında, günahlarınız boyunlarınıza sdfsg)

** MAÇLAR HALEN BO3 USULÜYLE YAPILACAK, FİNAL VE 3. LÜK MAÇI BO5
Sosyal ağlarda paylaş

totemic said:

ne drama donmus belli değil.. öyle böyle değil ya. gruplarda 1. olsak ne olur 2. olsak ne olur. en güzeli baştan bir puan sistemi belirleyip herkesi ona göre haberdar etmek lazımdı.

ama merak etmeyin sevgili patiler 5.GPHT daha iyi bir organizasyon olacak..

olay 1-2 olmak değil. biri buna göre elendi, diğeri çıktı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...