Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

4. Geleneksel Paticik Hearthstone Turnuvası

quixef

Öne çıkan mesajlar

Ya face gidip riske girip oyunu alacaktım ya da direk kaybedecektim, o kadar sludge + healbot echoyu counterlayabilecek bi deckim yok görüldüğü üzere. Ki hunter vs mage yaptığımız ilk oyun da baya heyecanlı geçmişti deckini az çok gördüm adamın, e haliyle ona göre oynadım.

İkinci FS beklemediğim bişey değildi tabi ama ilkinin üstüne gelme ihtimali iyice düşmüştü, top deck mop deck her risk kazandıracak değil şekilde görüldüğü üzere.
Sosyal ağlarda paylaş

Fs olmasa da frost nova + belcherla zaman kazanırdım be hacı. Hatta sonraki turn echo ile iş yapardım falan. Bi sorun olmazdı. FS sadece düşünmeden oynamamı sağlamış.

Eve gideyim de diğer maçları da upload edeyim. Siz de kaydetsenize arkadaşım. Open Broadcasterla kaydedersiniz. 300-400 mb bişe işte upload ediverin de izleyelim.
Sosyal ağlarda paylaş

Aceace said:

Enee deckleri ifşa ediyolar. Atayım bari ben de benimkileri. Ofisteyim. Bi tek bu var.

http://www.youtube.com/watch?v=htLcoXvHKgU&feature=youtu.be

Bunu bir arkadaşım çekmiş. Yutuba atmış. Bu arada benim maçları izleyen arkadaşlara hakkatten teşekkür ediyorum. Kimse bişey yazmıyor.

Ayrıca montaj diil yav. Arka planda çalan müzikler işte onlar. Arada spotify reklamı bile gelmiştir. (Kredi kartında yer yok. Reklamlardan kaçamıyorum resmen.)

Allahım ne çirkin bir deck lan o?
Sosyal ağlarda paylaş

Quel-Thul said:

sabonis tıkadı abi bizim grubu

adam haftada bir online oluyo 2-0 yenip gidiyo grubumuzun gizemli cardslingerı

Ace in maçlarını izlemeye vakit buluyor ama, yakaladık videoda

Hayır bir de sorduğu soruya bak:

"Turnuva mı yapıyon gene"

Sen de yap! Alallalaa
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...