Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk ev kiralama?

xwhiplashx

Öne çıkan mesajlar

xwhiplashx said:

abi kiz arkadasimla antalyaya geldik dedik oteller sacmalamis. Evlilik cuzdani falan soruyorlar. Kizcazin kulagina gitsin istemiyorum mal mal soruyorlar.

Gunluk ev kiralamak istiyorum artik tatil beldelerinden bir tanesinde.
Tavaiyeleriniz ?
Bir de sart mart sunuyor mu bunlarda yine ?

iki tane tekli oda tutun sizde..
Sosyal ağlarda paylaş

Abi yok alanyada otele sordum. Bir de belekte. Koca otel la 5 yildizli. On rezervasyon yaptiricam fakat kiz arkadasimla vs diyorum beyfendi bilmemne kontrol zirt pirtlardan dolayi her ikiniz giris yaparken nufus cuzdan flana diyorlar. Evlilik cuzdani isteyende alanyadaki otel.

Varsa temiz bi site gunluk ev kiralayalim dedik. Yemek keyfimiz olsun vs diye konustuk.

Bi sarti falan yoktur hehalde ev isinin ?

Bi de kiz arkadasimin duymasini istemiyorum salakca bi soru.
Sosyal ağlarda paylaş

nufus cuzdani sart jandarma/polis raporu gonderiliyor her gece kimlik bilgisi alip sisteme girmek zorundalar. katakulli yapan da var ama zorunda kalmadikca goze almak istemezler cezasi var cunku. ciddi bir olay anasini sattigimin memleketinde, her aninizi fislemesi lazim zira dikta devletin.

ote yandan evlilik cuzdani soran direk dinci sakali olan oteldir uzak durun zaten
Sosyal ağlarda paylaş

Kaleiçinde MCnin arkasında temiz bir pansiyon biliyorum. Sahibi aynı zamanda kaleiçi muhtarı. Biraz muhabbetim var, istersen ayarlıyım oda. 35-45 tl filandı geçen sene. İndirimde yaptırtırım. Kaleiçi kont pansiyon diye ara bak. Beğenirsen öm at.
Sosyal ağlarda paylaş

Masticore said:

kuzen kuzene olmaz

http://photo4.ask.fm/357/978/000/710003015-1s16tik-4q91lts5plg6h6k/preview/10654177_291122844423335_2054455433_n.jpg

ahahh aynen abi, adam nerden bilecek. ben herkese veririm şahsen de kuzen sakat. bi arkadaşım vardı, şu kuzenimi şöyle silktim bu kuzenimi böyle silktim diye anlatıyodu. adamın elinden geçmeyen kuzeni kalmamış, sonra bi baskın kuzen kuzene seks yapılan otel..
Sosyal ağlarda paylaş

chrome said:

lan o manyaklardan bir tanesini de ben orta 3'te tanımıştım. kuzenime şöyle yürüdüm böyle yaptım diyip duruyordu. hepsi kolpa çıktı sonra. kuzen kuzene olur mu lan öyle şey?

abi bi de bu bizim tanıdık amcasına mı dayısına mı ne düşman. hınç için yürümüş yani, sırf o pzvnke inat sıradan geçirdim diyordu falan, ilginç...

Seninki biraz şöyleymiş sanırım

http://www.youtube.com/watch?v=pcY_6t_Fhrg

asafajhfag
Sosyal ağlarda paylaş

calimero said:

Masticore said:

kuzen kuzene olmaz

http://photo4.ask.fm/357/978/000/710003015-1s16tik-4q91lts5plg6h6k/preview/10654177_291122844423335_2054455433_n.jpg

ahahh aynen abi, adam nerden bilecek. ben herkese veririm şahsen de kuzen sakat. bi arkadaşım vardı, şu kuzenimi şöyle silktim bu kuzenimi böyle silktim diye anlatıyodu. adamın elinden geçmeyen kuzeni kalmamış, sonra bi baskın kuzen kuzene seks yapılan otel..

işin komiği dinimizce haram maram degil lan. Kuzeniyle evlenen 325325 tane insan var. Yoksa tr'nin hali niye böyle saniyorsunuz ? Herkes otistik anasını satıyım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...