Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gelsenize olm 2.1.2

Rasmon

Öne çıkan mesajlar

Patlak değil aslında da, diğer classlar fazla OP. Yani barbardan sonra pet wd oynamak koyuyo adama ama zevkli yani. WD is life mottosunu benimseyen çok ayrı bi kitlesi var. Ben de zaman zaman yavaş da olsa doktorumla pet oynuyorum zevk alıyorum. Jade de güzel. Bakalım 2.2 de düzenlerlerse eğlenceli olur tekrar.

Support zaten ayrı mevzu çok başarılı o konuda.
Sosyal ağlarda paylaş

yekeyeke said:

WD ne alem sezonda? Monk yaptım ama verim alamadım, WD mi levellesem diye düşünüyorum. Monkta durum bana özeldir herhalde hiçbişey düşüremiyorum :D.

WD itemlere bağlı olarka iyi olabiliyor. Ancient Wormwood, sunkeeper veya furnace düşürebilirsen. veya carnevil gidebilirsin ama onun içinde oldukça rare drop bir silah lazım

support buildinde SMK gerekiyor. Google a star metal kukri yazarsan, 500 paragon lvl oldu 1 tane düşmedi diye ağlayan çok. SMKsız support buildi olmuyor gibi birşey cd sebebiyle.

Monka devam et bence. Bu sezon DH ve Monk en iyi. Wizarddan sonra en kötü WD.
Sosyal ağlarda paylaş

Biraz da ne şekilde oynadığınıza bağlı. Yapabileceği maksimum gryi hedefleyen grubunuz varsa kuracağınız setup zaten dh dh wd crusader olmalı bu durumda wd hem iyi hem zevkli. Smk yüksek gr için dps açısından gerekli ama onsuzda oynanıyor.

Yok solo dersen int classları her türlü zayıf dex-str daha iyi seçenek.
Sosyal ağlarda paylaş

Narius said:

Biraz da ne şekilde oynadığınıza bağlı. Yapabileceği maksimum gryi hedefleyen grubunuz varsa kuracağınız setup zaten dh dh wd crusader olmalı bu durumda wd hem iyi hem zevkli. Smk yüksek gr için dps açısından gerekli ama onsuzda oynanıyor.

Yok solo dersen int classları her türlü zayıf dex-str daha iyi seçenek.

zdps build gidilebilir, tinkladianla perma cc.

Onun dışında totem için smk must.
Sosyal ağlarda paylaş

grift 35-38 arasında xp run yaparken kesme hızına baglı.

Hız kaybetmeyecek kadar iyi craft itemlara sahipsen, tercihen cain's 2 parca, leoric'e %41 xp gem i, born's 2 parca ve hellfire ring(yoksa leroic ringi) takmalısın. ozaman grift basına 3 level falan alıyosun. 530 falanım ben hala rift basına 1 level geliyo xp geari ile.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...