Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Topla v0.81a [29ocak15]

Esh

Öne çıkan mesajlar

AMD FX işlemciler performans olarak INTEL lerin altında kaldıkları için tavsiye edilmiyor artık. Hemen hemen INTEL'in orta seviyeleri ile aynı fiyata satılıyorlar. AMD, APU lara daha çok vakit ayırdığı için INTEL at koşturuyor. Yeni bir seri üzerinde çalışacaklarını açıklamışlardı. Onları bekleyebilirsiniz ama FX'e para verilmez artık.
Sosyal ağlarda paylaş

Loxias said:

http://i.imgur.com/u6lhSNW.jpg

şöyle bişey topladım. ilerde overclock olayına da girerim diye destekleyen parçalar seçmeye çalıştım. bu arada ssd şuanki pcde var ondan geçirim diye düşünüyorum

CPU için soğutucu eklememişsin yalnız. 6700K'da soğutucu yok orada yazdığı gibi :)

Birde yanlış hatırlamıyorsam anakartın SLI desteklemiyo, eğer ileride yapmayı düşünüyorsan farklı bir seçime gitmen gerekebilir.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Hacıts,

Bana sistem lazım. Birinci sorum, direk gidip kasayı toplatıp almak için (kendim yapamam) her şeyi vatandan alsam çok kaçar mı?

Birinci soru yok ya ise, bana monitör hariç 3-4k ya kadar bir sistem toplar mısınız?

Ne yapıyorum, sadece gaming. FPS oynuyorum genelde, o da cs:go. Oyun dışında bilgisayarı zorlayacak bir ihtiyacım yok. Şöyle güzel bir kasa soğutması canavar gibi olsun, ssd olsun tabi falan öyle. Birkaç öneri alabilirsem süper olur.

Monitör olarak şu benq nun 144hz olan ucuzlarından birini alırım muhtemelen.

Teşekkürler.

Edit: ulan eş, senin pc ler duruyor olsa şimdi direk gömerdim...
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...