Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Silmaril Uo

BeIlow

Öne çıkan mesajlar

Lithran said:

Sunucu test sunucusu ya hani bazı şeyler olmayabilir tabi.

Lakin alchmy vendoru nasıl yok bildiğin 4 tane vendor var nasıl yok .

Bu arada holyy pipin düşsün milleti rahat bırak fdgdf

britteki binaını altında da sorun o değil. mortara tıklıyorsun menu hazırlanıyor mu ne diyor kalıyor. alchemy menusu yok yani.
Sosyal ağlarda paylaş

tiLi said:

Holy said:

Valla bir sırayı boydan boya komple gidiyor :)

Çanta dolunca yere dropluyor hatta, ben tüm kazma işlemi bitince yerden topluyorum.

tıklamıyo abi tıklama işlemini beceremiyo bu makroman. neyle kasıyosun bi söyle. 13 yaşıma döndüm

abi ne makromani connectorun kendi içinde makroman i var zaten. onu kullanın makroman falan bok program.
Sosyal ağlarda paylaş

Fransuxa said:

ben oynamıyom abi şimdilik. holy açlığını gidersin ondan sonra oynarım skill falan kassın para mara yapsın kendine ondan sonra başlarım. bu ne lan herif aç gibi 25 kere ölmüş bide lootladıktan sonra. 12 yaşındaki pvp bebeleri yapmıyo bunu

ıyy ne çirkin ağlamışsın ya
Sosyal ağlarda paylaş

hırsızlarda stone sınırı yok mu? bir hırsız yanlış görmediysem 288 res scroll çaldı hatta taşıyamadı yere düşürdü falan.

makroman için de scriptim şöyle:

tusabas(f1)
bekle(400)
click(417,284,sol,tek)
bekle(200)
click(417,284,sol,tek)
bekle(8000)
tusabas(f1)
bekle(400)
click(417,284,sol,tek)
bekle(200)
click(417,284,sol,tek)
bekle(8000)
tusabas(f1)
bekle(400)
click(417,284,sol,tek)
bekle(200)
click(417,284,sol,tek)
bekle(8000)
tusabas(f1)
bekle(400)
click(417,284,sol,tek)
bekle(200)
click(417,284,sol,tek)
bekle(8000)
click(417,284,sag,tek)
bekle(500)
end

F1 last object kazma direkt. North yönünde yürüyerek kazma makrosu bu. Böyle böyle gidiyor her kareye 4 kere vurarak. Düşük miningdeyken her kareye 7 kere vurduruyordum.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya hala mı ağlıyorsunuz gz'de ölünce?

Bırakmayın abi ortalıkta karakterinizi. Ben oynamıyorum diye ağlayana kadar şunu akıl edin yeter yani.

Benim yaptığım açlıktan değil bu arada, oyunda şu an yapacak bir şey bulamamaktan. Herkes makroda bekliyor 20 online var ortalıkta konuşan, koşan kimse yok herkes makroda. Ben de kendi eğlencemi böyle sağlıyorum. Çok rahatsızsan ıssız bir yerde kasarsın, recall ile gelip satarsın satacağın zaman.
Sosyal ağlarda paylaş

Holy said:

hırsızlarda stone sınırı yok mu? bir hırsız yanlış görmediysem 288 res scroll çaldı hatta taşıyamadı yere düşürdü falan.

makroman için de scriptim şöyle:

tusabas(f1)
bekle(400)
click(417,284,sol,tek)
bekle(200)
click(417,284,sol,tek)
bekle(8000)
tusabas(f1)
bekle(400)
click(417,284,sol,tek)
bekle(200)
click(417,284,sol,tek)
bekle(8000)
tusabas(f1)
bekle(400)
click(417,284,sol,tek)
bekle(200)
click(417,284,sol,tek)
bekle(8000)
tusabas(f1)
bekle(400)
click(417,284,sol,tek)
bekle(200)
click(417,284,sol,tek)
bekle(8000)
click(417,284,sag,tek)
bekle(500)
end

F1 last object kazma direkt. North yönünde yürüyerek kazma makrosu bu. Böyle böyle gidiyor her kareye 4 kere vurarak. Düşük miningdeyken her kareye 7 kere vurduruyordum.

holy o sol clickler bende 10 yıldır çalışmıyor ya. çift click yapınca çalışıyo yalnız halloldu. hatırladım sonunda
Sosyal ağlarda paylaş

click(837,468,sol,cift)
bekle(1500)
click(60,63,sol,cift)
bekle(4000)
end

Çantada sol alt köşeye mapleri üstüste yığarsanız bu şekilde cartograf kasarsınız.

click(386,412,sol,tek)
bekle(7000)
end

Yapıp f1 lastobject ayarlarsanız gemide balık makrosuna bırakabilirsiniz.

tusabas(f1)
bekle(8000)
end

f1 makelast komutunu yazarsanız .İnscription ,alchmey ,tinker,bs,bowcraft kasabilirsiniz.

Healerin sol yanında dummy alanı mevcut .Dikkat ederseniz trainer dummuyler çeşitlidir.

Swordsman fencing healing becerilerinizi ayrı dummylerde kasacaksınız.Harici poisoning için dummy ekelenecekmiş.

Oyunda alina benim şu an makrodayım ama ,hacitlere runebook yaparım beleşe zaten masrafsız birşey.Herhangi bir şey varsa pc ye baktıkça yazayım .

Şu yazdığımla 1 combat charı yada craftı kasabiliriniz.Mining için birşey demiyorum scriptle kasması eziyet yani uzun bir script lazım sanırım .O yüzden elle kasın.

Yeni gelecekler için ufak tüyo verim .Yerinizde olsam charı mutlaka ins mage acarım .Skill gain zor oldugun dan parasız kalmazsınız hem skill kasar hemde scroll yazarak mage karakterinizi benim gibi kasabilirsiniz.Şu an healing kasıyorum mesela sadece o kaldı.

Ama gidip direk bir warior açarsanız samut gibi mezarda iskeletlerden 30 gp lotlarsınız.
Sosyal ağlarda paylaş

Holy said:

Moland said:

Holy benden de çekeceğin var,

Minoc BS'de at saldırtmışsın son anda görgüm ama yetişemedim.

aç mısın, açıkta mısın? kıskanç mısın nesin anlamadım..!
Ağlayacaksanız oynamayalım?

Şehrin ortasında başı boş makroya bırakırsanız öldürülmeyi göze alacaksınız. Oyunun kuralı bu. Başında durursan ölmezsin, ben ölürüm.

Açlıkla falan ne alakası var ki? Canım sıkıldı gittim öldürdüm.

Sen oyunun içinde dost gibi selamlaşıp, az muhabbet ettiğin kişilere hep bunu mu yapıyorsun?

Öldürülmeyi göze almamış olsam UO oynamam. Ama senin gibi fırsatçı bir fesat ile de kimse bırak oyun oynamayı, selamlaşmaz bile.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...