Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Westworld (2016) - HBO

Norak

Öne çıkan mesajlar

maeve plotu biraz zayifti evet. Kızına kovusmak istiyora baglamak olmamis. Elinde picakla gezip durmasi da sacmaydi azicik. Yokus asagi gitmesi dizinin kacinilmaz tabi ama yine de begendim ben final sezonu genel olarak.

şunlari izledim tekrardan bir anthony amcanın efsane oyunculugu karsisinda imrendim. İlk sezon direk birinci tv sovlari arasinda.

Sosyal ağlarda paylaş

final bernard ile robert ford'un insanlık mı ai/robot mu çekimesiyle bitecek herhalde. bir ihtimal anthony hopkinsi yine görebiliriz. bütün pislik zaten bu ikilinin anlaşmazlığından çıktı. başladığı yerde biterse şaşırmam.

aaron da john conner gibi bi karakter olur sonuçta her devrim bi simgeye ihtiyaç duyar ya hani.

Sosyal ağlarda paylaş

Valla ben hiç bir şey anlamadım bu sezondan . Lan dolares kaçtı parktan tamam da ne zaman bu AI nın farkına vardı. ne zaman bunu yok etmeye karar verdi ve finale geldik falan hiç bir şey anlamadım . birde şu caleb in oyunculuk çok kötüydü. sonra maeve in de öyle kötüydü. 

Herhalde sıkıntı bende ya. çözemedim ben bu işi ?

smyrnas tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Sezon finali olmamış  çok dağınıktı bu sezon ama yine de kolay değil çekmek.   Hata ararsan bolca vardı bu sezon. Bu kamera niye görmedi ,  caleb'i 8 bölüm sonunda mi fark ettiler vs vs...  Dolares bilgisayar degil mi yoksa  ram'ı mı yetmiyor  diye gider...  

Caleb'in dramı cok boktandı zaten ki hep kotu ya bu adam. Breaking bad  dram sahneleri de aynıydı hep. 

behind the scenes'leri fln. izleyin nasıl emek var.

Sosyal ağlarda paylaş

5 saat önce, smyrnas dedi ki:

Valla ben hiç bir şey anlamadım bu sezondan . Lan dolares kaçtı parktan tamam da ne zaman bu AI nın farkına vardı. ne zaman bunu yok etmeye karar verdi ve finale geldik falan hiç bir şey anlamadım . birde şu caleb in oyunculuk çok kötüydü. sonra maeve in de öyle kötüydü. 

Herhalde sıkıntı bende ya. çözemedim ben bu işi ?

2. sezon da kötüydü.

Bu dizi vasat. sıkıntı sende değil.

hatunlar daha iyi olsa izlenirde,dolaresin ekmek çenesi fln ne bilim,maeve de çirkin

bu dizi olmamış

Sosyal ağlarda paylaş

Ya vasat ne ya dfgşildfiğplo arkadaş sallayın ama az insaflı sallayın lel

Incite ve Rehoboam çok dan diye girdi diziye ona katılıyorum, bu sezonun olumsuz yanı gereksiz çatışma sahnelerinin falan olmasıydı, ordaki screen time ı kısıp "show, dont tell" düsturuna uygun bi background expositiona koysalar 10 numara olurmuş. Biraz ikinci sezonun düşük tempo bölümlerine gelen eleştiriler yüzünden böyle yaptılar heralde.

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...

2. ve 3. sezonu arka arkaya izledim. 2. sezon hakkaten bayikti.

3. sezon, genel olarak fena gitmezken sezon finali beklentiyi karsilayamadi. Birde aksiyon sahneleri icin adam akilli birilerini tutsunlar. Catisma sahnelerinde egitimli personelin surekli isabet ettirememesi, Maeve in katana kullanisi, vs. nereden tutsan elinde kaliyor.

Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
  • 10 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...