Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Westworld (2016) - HBO

Norak

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...

sezon mis gibi giderken tum guzelliklerin dusmani bu bolum yakismadi. gordugum en kotu car chase. silahli catismalar normalden de kotu. baba dempsey'in tum sahneleri komedi. 

Spoiler

rehoboam'u bahceye koysalarmis da daha erisilebilir olsaymis dunyanin en kiymetli objesi. 

nolangiller cumalari devs'i izlerken nasil hissediyorlardir acaba. 

Sosyal ağlarda paylaş

ben 2.sezonu izliyorum,3e geçebilem diye,rezil bir dizi,bölüm başına 5 deus ex,unutulabilir karakterler,bol slow motionlu paspal aksyon sahneleri...herkes birbirine 5-10 metreden ateş ediyor doğrudan birbirine yürüyerek ve polat alemdar bakışları atarak

meh meh meh bir dizi,umarim 3.sezon daha iyidir

Sosyal ağlarda paylaş

On 13.04.2020 at 06:47, arcane dedi ki:

sezon mis gibi giderken tum guzelliklerin dusmani bu bolum yakismadi. gordugum en kotu car chase. silahli catismalar normalden de kotu. baba dempsey'in tum sahneleri komedi. 

Gizli içeriği göster

rehoboam'u bahceye koysalarmis da daha erisilebilir olsaymis dunyanin en kiymetli objesi. 

nolangiller cumalari devs'i izlerken nasil hissediyorlardir acaba. 

aslında bu deterministik alet edevat fikri çok orijinal bir şey değil.

oxv aka frequencies filmi de yapısal olarak böyle bir şeydi. 

Sosyal ağlarda paylaş

Güzel bilim kurgu öğeleri içeren kötü dizi

Yönetmen de kötü,senaryo da.

Hele narkotik etkisinde oldukları ,görsel distortionlu sahneler beni acayip triggerladi,basım ağrıdi

90 lar aksiyon filmlerinden fazla slowmotion var

Dövüşler çatışmalar paspal

Leblebi gibi sembolizm bindiriliyor ama konular çok yüzeysel inceleniyor,olaylar karakterler hep unutulabilir bence

Müzikler çok iyi , worldbuilding ilginç,bu dizi çok daha iyi olabilirdi,şu haliyle olsa da olur olmasa da olur meh bi dizi

Sosyal ağlarda paylaş

aynı bölümde olan ve daha ilgi çekici olmasi gereken mevzular varken jessenin kafa yaşamasini izlemek,niye? Dünyayi ilgilendiren devrim yapmişlar,jessenin azı dişlerini seyrediyoruz.

yine jessenin," arabada cüzdan-telefonu unuttuğunu yeni farketmiş adam" surat ifadesine her açidan zoom yaparak izleten yönetmen,hiç beni açmadı,lüzumunu da göremedim,bazı yerlerini ben de beğenmişimdir belki bilmiyorum,ama çoğunda sıkıldım.

çok fazla 90lar aksyon filmi klişesi var dizide,

YA BI KERE ROBOTLAR BIRBIRIYLE NIYE KONUSARAK ANLASYOR, doleres taksiye daha hizli git diyo taksi pazarlik yapiyor,%5 %5 arttiriyor hizi fln,olm,blue tooth yok mu hostlarda bu ne cahilliktir. niye kelimelerle anlaşmak zorunda 1-0-1-0-1 fln diye instant anlaşabilirler oysa,neyse

2 biraderin oturup dünyanin en süper bilgisayarini üretebilmesi ve o biraderlerden birinin hem genious hem insane olması,hmm. ne kadar orjinal.

dizide bi deus ex enflasyonu var,habire birileri birilerini son anda kurtarma kafasinda,jessenin zenci ortaklari gibi zorla diziye sokulan etkisiz elemanlari fln,üff tembel yazarlik show

neyse daha anlatip zaman harcamicam dizinin yazarlari bu kadar kasmiodur

janjanli etiket altinda tirt bi dizi,antoni hopkinsle fln bi yere kadar,o olmayinca hiç cekılmiyor.

DoGMeaT tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

abi jesse diziye çok hızlı girdi, karakterin seyirciyle bağ kurabilmesi için süre alması lazım. belli ki uzun soluklu bir karakter yapmak istemişler. dolayısıyla onun dünyasını izlemezsek bağ kuramayız pek hikaye boka bağlar diye yapılıyor bunlar yav. yoksa diziyi nasıl uzatıcaksın. şu hikayenin plotunu 2 bölümde yaparsın zaten öyle olsa hehe

robotlar da insanlarla blututla konuşmuyorlar çünkü öyle olması lazım.  üstteki arkadaş yazmış zaten. ha senin istediğin versiyon westworld'un 1973 yapımı başrolde yull brynner'in oynadığı. o da kısacık film zaten. 

e şimdi gel ikisini karşılaştır bakalım hangisi daha çok bağlıyor hikayeye ?

ama ben mesela 8 bölümü 10 bölümü falan hala çok buluyorum bir sezon için. 

bu tarz dizilerin sezonu 5-6 bölüm ile tatlıya bağlanır her türlü.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...