Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yaşama nedenim yok, Peki niye yaşamaya devam ediyorum?

Joker

Öne çıkan mesajlar

said:
Fistan, 16 Ocak 2005 03:02 tarihinde demiş ki:
ben fb'nin şampiyonlar ligini kazanacagı günü bekliyorum yoksa yasamam abi

Bende o gün intihar etmeyi düşünüyorum ne tesadüf :P Allahtan imkansız birşey :)[signature][hline]Çirkin kadın yoktur, az votka vardır.
[/b]
Wow:Hordish Manner Hellnar - Orc Shaman
Zincirim biraz kopuk , rahatsızlık verirsem hoş görülsün :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
sirnaber, 17 Ocak 2005 00:04 tarihinde demiş ki:
insanların amaçları, zevkleri, istekleri sürekli değişiyo. sıkılan adamın düşünecek, uğraşacak şeyi yoktur, üşengeçtir, bunu dert eder kendine ama suçu kendinde aramayı bilmez ve aslında hiçbişeyin uğraşmaya değer olmadığını zanneder.

Man I aint got nuthin' to prove, I paid my dues...[signature][hline][b]Ultima Online, Hayat Offline...

http://forum.paticik.com/view.php?id=105586
[b]

[Bu mesaj FakeAccount tarafından 17 Ocak 2005 13:38 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

niye mi yaşıyosun etrafına bi bak seni seven kimse yok mu varsa ona yardım et tüm hayatına ona ada kız isen erkek arkadaşına erkeksen kız arkadaşına ada hayatı onun için yaşa kendini ona ada yada kaç buralardan uzaklaş kendi hayatını sürdürebileceğin bir yer bul ama kimse seni bulamasın 3 4 yıl sonra geri gel ve insanların arasına bir karış hayatın ne kadar güzel birşey olduğunu anlarsın.hekesin bir derdi vardır hayatda ama onun dışında sağlığında yerindeyse yuh yuh sana mutlu olacak birşey bulamıyorsan.şu an şunu yazarken bile ben şahsen zevk alıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...