Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battle Brothers

Komutan

Öne çıkan mesajlar

simdilik eski saveden devam ediyorum bbedit kendine gelince herkesi yeni haritaya aktaricam bir daha bastan baslayamam ben bunu yapana kada birkac guzel seed cikar zaten,

birde bazi modlar hala calisiyor o iyi, bu mod hooks ihtiyaci olmayanlar gordugum kadari ile,

bounty hunter ilginc olmus 4-5 tane champion cikabiliyor tek kampta.

seed lazimsa random dandik gelmesi yerine sunlar:

kFsHbZaMsN
qSRBXtQmiK

Norak tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

rastgele dolasirken dlcnin bossuna denk geldim achi icin bir denedim kestim fena degil ama acayip uzun suruyor,

oduller arasindan seciyorsunuz 1 tane:

Spoiler

1'er tane perk point veren 2 consumable, normal 11 perkin ustune bunlar herhal

1 kalkan legendary, kirilmiyor, daze yapiyor, 700+ durability var vs

50k gold

Sosyal ağlarda paylaş

kasıntı zoruluk kısmı, %70 şanla 5 kese miss atabiliyorsun, bir kere vursan bile rakip %5 sağlık puanı ile kalabiliyor ve dönüp sana vuruğu zaman %50 sağlığını götürebiliyor gibi kaotik bir yapısı var

bunun dışında 1000 altın ödül almak için 2 günlük yolu git gel yapınca erzak giderleri ile birlikte eline anca 200 altın ve yendiğin adamlardan düşen ıvır zıvırlar kalabiliyor. bunları da hesaplamak lazım yoksa eksiye bile geçiyorsun

Feamer tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

5 saat önce, Frostbite dedi ki:

Birde okçular crossbow cular neden bu kadar dandik:(

İlk başlarda pek iyi değiller ama level atladıkça faydaları artıyor. Bazı düşmanlar yakın dövüşte çok daha tehlikeliler.

Düşük levellarda da kalabalık grupların ortasına ateş ettir. İstediğin hedefi olmasa bile yanındakilerden birini vurabiliyorlar.

Sosyal ağlarda paylaş

perkler yeni degistigi icin su an biraz muallaktayiz.

normalde 2h'e colossus almam ama indomitable nerflendiginden beri alasim var. headhunter ve crippling strikes daha cazip hale geldigi icin bazi karakterlere onlari almayi dusunuyorum.

meta kaynak olarak asagidaki eleman var. listeyi oynadikca degistiriyor

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1gKplp5RT2Migt45AP6uItw7WUXXmOO-qQd33fvqY2GI

2h ibaresi olan en genel amacli build

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...