Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bir Half-elf Solamnic Knight'a sinirlenirse...

KARAMURAT

Öne çıkan mesajlar

said:
Mirage, 22 May 2003 17:09 tarihinde demiş ki:
bi kere şarz diye yazılır, şarj değil.

ayrıca charge'ın türkçesi şarz değil, şarj da değil. hmm.[hline]Ugly women makes us buy beer,
Pretty women makes us drink beer.
[Al Bundy]

ya şimdi topicin içine etmiyimde abi ne yaptın sen ya
ingilizce Charge kelimesinden gelir ve orjinali Şarjdır Şarz değil
Şarz tamamen şarj dan evrimleşmiştir ve dil dönmemesinden kaynaklanmaktadır
cep telefonlarında falan hep Şarj ediliyor yazmazmı?
yada sen başka bişey kastediosunda benmi kek gibi atladım??[hline]karpuz, 30 April 2003 11:46 tarihinde demiş ki:
abi aşmış bişey o cici bebe
-------------------------------------------
Bu aralar ordunuzun arttığını görüyorsanız bilinki ben imzalarda gördüğüm her linke tıklıyorum.E bi zahmet artık
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KARAMURAT, 28 May 2003 12:02 tarihinde demiş ki:
yok walla kendisi ve grubu combatten sağ çıktılar ama yazdığım gibi bu söylediklerin hafif kalıyor okuduysan neler dediğini.[hline]Thief of Paticik

Valla bu dediğinin olabilmesi için ya DM'in inanılmaz derece kıvrak ya da DL'den bir o kadar habersiz olması gerekir...[hline]nukbasliklikiz 28 May 2003 04:06 tarihinde demiş ki:

patlıcan ın altındaki goril yokedilsin..
Sosyal ağlarda paylaş

walla o grubun dm i benim dl konusunda bilgime gelince kendimi kıyaslayacağım belki 1 belki 2 kişi vardır o kadar onlarda anca benim kadar bilebilirler çünkü fazlası yok kalanıda hayal ürünü zaten.ayrıca Solamnic Knight bir grupla cobata girip sağ çıkmak hiçte zor değil.[hline]Thief of Paticik
Sosyal ağlarda paylaş

Sınırlendıgını dusunursek
O teneke zırhın ıcınde hıc beyın yok galıba lanet olsun sana meir ve olcu anlayısın bu mu senın
dıyebılır ve solamnıcte
Emir ve olcu senı degıl benı ılgılendırır hem bır pıc yarım elf ten azar ısıtıcek dıgılım sımdı canın yanmadan benden uzaklas (yoksa paladine yarattı demem bicerim :))[hline]Just as somethings can be right and useless
Cant something be wrong and... Priceless?
--------------------------------------
Armaden Dewild Lead HC
armedendewild.frp-tr.net
www.Frp-tr.net yi ziyaret ettinizmi? Etmediyseniz kılıcım pesinizde olucaktır
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...