Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Expanse (2015) - Amazon

Norak

Öne çıkan mesajlar

9. cok cok kotuydu valla yarisinda cogunu atladim herhalde ki hic adetim degildir, 10'da bos baya, neyseki

Spoiler

sonda olmasi gereken yere geliyor cok sukur, kitabin/dizinin asil konusu bu abi, 20dk naominin aglamasi degil, evet biliyorum, shocking, ama gercek ?

Norak tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

@Oce4n

Spoiler

Alex olayini diyorsan, Alex i oynayan oyuncuyu taciz suclamalari yuzunden diziden cikardilar. Bu olay 5. sezon cekimleri tamamlanmak uzereyken ortaya cikti diyorlar. Bende merak ediyordum, nasil idare edicekler diye, boyle sacma bir yol bulmuslar.

10. bolum

Spoiler

10. da az biraz aksiyon gorduk. Ama sonda olaylar beklenen noktaya baglandi. Ama sezon finali gibi bir bolum degildi.

Halbuki 5. sezonun ilk yarisi iyi baslamisti. 2. yarisi Naomi dramasi yuzunden tempo cok dustu.

Ben halen 4. sezon lastik gibi uzatilacagina, 3-4 bolumde kapatilip, simdi baslayacak hikayeye aktarilmasi kanisindayim. Neyse olan oldu. 6. sezondan umitliyiz.

Sosyal ağlarda paylaş

Spoiler

aynen alex olayı. belliydi zaten senaryo dışı güçlerin etki ettiği de bu derece de diziyi boka sardırmazsın ya özel yaşamlardan dolayı...

dizinin geri kalan yarısı da zabıtanın geldiğini gören seyyar satıcı misali apar topar toparlayıp kaçmaya çalışmışlar. kaç dakika naomi skipledim bu sezon belli değil. kıstıkları sahnelere gel...

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
On 10.02.2021 at 09:56, Nigger_of_the_sand dedi ki:

En soz s05e06'yi izledim, burada yazilanlari gordukten sonra devam etmeye cesaret edemiyorum.

Biriktirip izlerim düşüncesi ile 6'da bırakmıştım bende. Sonra burda insanlar gömmüşler diye korktum. Beklentimi düşürdüm. Naomi taciz suçlamaları sebebiyle diziden atılsa keşke, mis gibi olur. Dizi güzel, Naomi kötü. Dizide sorun yok. 

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • 4 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...